18061
Počet přihlášených týmů: 22
regionál Zimní kolovský turnaj Pořádá PC Kolová   24.2.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 140.375
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   40 46.875
22007 Jan Resl POP Praha   20 40.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   5 53.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 124.75
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   18 43.625
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   27 43.500
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   48 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 119.125
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   47 40.750
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   8 43.375
12070 Petr Mrázek PC Kolová   54 35.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 100.219
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   79 30.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   53 41.750
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   134 27.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 83.813
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   93 29.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   87 29.625
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   137 24.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 79.251
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   65 25.688
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   77 25.063
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   90 28.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 76.908
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   108 27.688
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   124 21.939
21768 Petr Plucar PC Kolová   101 27.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 74.565
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   100 20.251
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   66 27.782
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   72 26.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 66.756
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   107 21.846
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   129 17.285
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   68 27.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 61.41
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   130 21.376
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   119 20.095
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   139 19.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 58.567
12073 Adéla Špiclová PK OSIKA   103 16.877
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   115 19.563
25014 Václav Mráz PK OSIKA   81 22.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 55.641
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   56 34.625
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   171 21.016
17105 Thomas Roger Petank Club Praha   838 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 49.877
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   203 19.001
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   176 16.344
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   173 14.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 47.939
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   94 24.125
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   106 22.126
10031 Jiří Velek PK Mariánské Lázně   509 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 46.501
99594 Josef Gubiš PC Kolová   345 6.688
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   42 39.250
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   586 0.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 18.813
28027 František Volenec PPA POZORKA   291 8.500
10060 Blanka Petrasová PPA POZORKA   818 0.000
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   304 10.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 17.61
28038 Marie Hokešová PC Kolová   312 4.500
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   247 9.672
22979 Slavomír Kratochvíl PC Kolová   526 3.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 16.439
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   146 15.439
28031 Renata Došková PPA POZORKA   685 0.000
28032 Martin Došek PPA POZORKA   606 1.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 15.314
16145 Josef Smitek PC Egrensis   321 5.657
15074 Martin Pechr PC Egrensis   300 9.657
18046 Axel Fleischner PC Egrensis   693 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 14.532
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   338 8.687
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   377 5.845
18047 Sandra Fleischner PC Egrensis   694 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 7.086
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   349 7.086
18013 Irena Christovová SKP Řepy   728 0.000
18012 Christo Christov SKP Řepy   727 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 3.47
24320 Romana Vančurová PC Kolová   574 1.438
24319 Miroslav Jarůšek PC Kolová   573 1.438
99591 Jan Imlauf PC Kolová   566 0.594