18064
Počet přihlášených týmů: 29
regionál O Kořist z Mordové rokle Pořádá PCP LIPNÍK   11.8.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 153.375
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   7 52.500
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   6 57.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   29 43.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 126.625
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   56 44.500
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   21 46.250
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   36 35.875
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   76 26.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 116.375
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   69 28.625
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   13 43.250
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   22 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 111.204
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   34 47.250
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   196 16.579
12070 Petr Mrázek PC Kolová   32 47.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 107.969
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   41 37.500
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   62 42.000
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   122 28.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 96.813
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   66 38.000
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   92 28.563
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   65 30.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 93.844
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   40 34.875
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   64 32.250
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   125 26.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 93.752
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   82 32.438
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   67 29.751
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   75 31.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 87.064
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   216 21.064
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   84 31.500
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   60 34.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 79.441
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   88 29.563
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   87 29.563
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   140 20.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 72.564
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   90 31.001
15093 Vladimír Novotný PCP LIPNÍK   198 26.375
98432 Pavel Pažout PCP LIPNÍK   287 15.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 67.535
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   49 24.439
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   37 27.500
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   189 15.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 67.16
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   210 19.564
14100 Kateřina Vedralová Petank Club Praha   228 16.908
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   72 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 62.845
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   248 10.626
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   109 31.375
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   154 20.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 61.799
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   105 27.375
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   305 10.986
16049 Josef Beránek PK Sezemice   134 23.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 57.079
15071 Dominik Vaněk "E" PC Sokol Velim   270 8.578
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   96 24.625
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   131 23.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 53.691
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   349 8.392
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   212 14.111
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   44 31.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 53.3
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   137 19.876
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   120 20.814
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   234 12.610
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 50.099
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   153 16.596
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   152 16.596
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   253 16.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 44.817
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   184 16.595
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   204 15.283
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   265 12.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 42.323
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   150 20.219
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   250 16.547
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   336 5.557
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 30.8
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   192 17.673
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   329 13.127
  Oriniak Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 25.61
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   195 18.094
18003 Pavel Plachý "E" PC Mimo Done Nymburk   393 5.969
18113 Adam Havlín PC Mimo Done Nymburk   605 1.547
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 15.688
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   345 9.797
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   434 5.891
  Hledáme      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 11.267
17070 Karel Bruner PC LEAP   453 4.829
17069 Helena Ečerová PC LEAP   526 3.375
17072 Pavel Chuchla PC LEAP   552 3.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 8.735
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   414 8.735
18130 Oldřich Semrád POP Praha   905 0.000
  Kotal Václav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  Piotr Wijas SKF Sudety Gorce      0
  Serdek Gadek SKF SUDETY GORCE      0
  Paweł Janik SKF Sudety Gorce      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Jan Boček      0
  Lenka Boháčová      0
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Horálková Ivana      0
  Fára JINDRA      0
  Fárová Helena      0