18071
Počet přihlášených týmů: 52
regionál Memoriál CdP Loděnice Pořádá CdP Loděnice   16.6.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 93.375
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   17 49.000
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   29 44.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 81.5
12070 Petr Mrázek PC Kolová   56 39.500
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   45 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 74.25
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   54 35.625
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   40 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 69
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   101 31.625
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   63 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 65.875
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   69 31.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 34.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 65.688
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   85 31.438
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   60 34.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 64.703
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   144 22.953
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   76 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 61.564
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   72 31.876
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   50 29.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 59.314
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   47 36.313
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   127 23.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 56.126
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   30 29.063
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   102 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 54.252
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   55 26.501
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   48 27.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 51.782
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   62 29.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   115 22.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 50.783
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   108 25.032
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   99 25.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 50.188
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   65 23.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   67 26.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 46.064
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   107 25.219
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   136 20.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 42.875
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   134 18.531
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   91 24.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 41.556
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   44 32.750
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   341 8.806
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 40.689
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   147 21.157
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   153 19.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 39.657
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   119 19.469
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   166 20.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 38.316
25014 Václav Mráz PK OSIKA   74 20.314
12073 Adéla Špiclová PK OSIKA   104 18.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 37.878
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   177 19.142
14100 Kateřina Vedralová Petank Club Praha   186 18.736
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 36.282
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   81 22.719
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   181 13.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 35.455
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   151 15.673
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   169 19.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 31.253
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   184 16.627
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   286 14.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 31.016
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   117 22.188
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   342 8.828
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 30.877
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   139 20.095
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   260 10.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 30.719
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   89 29.844
29054 Pavel Tyrol CdP Loděnice   633 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 30.144
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   157 18.314
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   267 11.830
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 29.972
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   173 15.392
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   188 14.580
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 29.876
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   84 25.938
18063 Vladimír Louda PC Sokol LIPNÍK   439 3.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 28.97
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   128 22.188
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   264 6.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 24.689
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   234 18.220
13028 Vladimír Hobža Club Rodamiento   427 6.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 22.736
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   141 21.127
15072 Daniel Kočandrle "J" PC Sokol Velim   538 1.609
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 21.985
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   180 18.719
18003 Pavel Plachý "E" PC Mimo Done Nymburk   474 3.266
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 21.079
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   183 21.079
18123 Dmitry Zhilin POP Praha   968 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 19.439
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   174 19.439
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 18.579
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   352 7.391
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   285 11.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 14.048
23055 Petra Husáková FRAPECO   689 0.188
23056 Margita Malá FRAPECO   243 13.860
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 13.845
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   259 12.095
16148 Jiří Zderadička CdP Loděnice   519 1.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 12.626
18005 Josef Procházka SKP Řepy   432 5.515
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   308 7.111
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 11.007
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   324 7.820
18018 Jana Tesařová SKP Řepy   500 3.187
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 7.253
29052 Jan Paták CdP Loděnice   404 5.565
18104 Zuzana Víchová CdP Loděnice   622 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 6.469
17069 Helena Ečerová PC LEAP   513 2.969
17068 Josef Zeman PC LEAP   482 3.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 4.329
18103 Eva Šoustková PC LEAP   924 0.000
17070 Karel Bruner PC LEAP   449 4.329
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 4.157
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   545 2.266
18021 Věra Čapková SKP Řepy   600 1.891
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 4.032
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   478 4.032
  Jan Maňák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 3.288
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   613 1.640
16084 Milan Prajer SKP Řepy   541 1.648
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 2.688
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   531 1.000
18105 Michal Hulec Bowle 09 Klatovy   407 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 1.594
29053 Petr Hytych CdP Loděnice   614 1.594
  Jiří Čermák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0.626
21823 Roman Mach Lesklé koule - 1.PC Líšnice   682 0.313
21820 Luděk Žůrek Lesklé koule - 1.PC Líšnice   683 0.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0.406
18008 Jana Cibulková SKP Řepy   716 0.000
18009 Hana Forejtarová SKP Řepy   667 0.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
18113 Adam Havlín PC Mimo Done Nymburk   748 0.000
18114 Věra Havlínová PC Mimo Done Nymburk   749 0.000