18074
Počet přihlášených týmů: 40
regionál Pétanque na zámku Pořádá CHRUPEK Chrudim   17.6.2018 ••• trojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 142.125
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   54 35.625
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   17 49.000
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 57.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 112.063
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   37 34.938
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   21 38.500
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   43 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 94.875
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   69 31.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 34.250
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   82 29.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 93
98373 Romana Hodboďová POP Praha   294 11.500
12070 Petr Mrázek PC Kolová   56 39.500
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   45 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 85.438
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   135 24.813
13007 Jana Burešová HAPEK   78 27.125
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   66 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 84.641
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   10 51.125
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   198 17.516
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   103 16.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 81.942
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   59 24.845
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   64 20.784
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   47 36.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 74.251
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   356 4.000
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   18 36.313
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   111 33.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 71.252
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   138 19.470
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   115 22.657
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   62 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 64.971
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   147 21.157
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   153 19.532
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   190 24.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 63.813
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   86 24.766
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   75 28.657
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   291 10.390
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 57.613
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   87 25.625
16049 Josef Beránek PK Sezemice   114 21.563
15022 Klára Nacu PK Sezemice   265 10.425
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 56.798
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   182 15.250
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   41 34.000
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   349 7.548
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 55.251
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   133 25.063
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   250 11.500
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   204 18.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.345
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   159 20.095
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   32 34.250
  Konůpková, Veronika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 52.517
18123 Dmitry Zhilin POP Praha   968 0.000
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   85 31.438
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   183 21.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 50.893
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   91 24.344
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   141 21.127
15071 Dominik Vaněk "E" PC Sokol Velim   328 5.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 49.034
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   157 18.314
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   227 10.532
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   166 20.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 45.111
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   134 18.531
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   119 19.469
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   308 7.111
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 43.189
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   253 12.173
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   117 22.188
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   342 8.828
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 33.283
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   233 16.782
15021 Romain Nacu PK Sezemice   258 16.501
  Závodný, David      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 32.125
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   130 23.781
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   832 0.000
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   339 8.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 26.406
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   231 13.125
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   305 9.000
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   375 4.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 24.971
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   235 12.001
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   236 12.001
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   625 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 24.846
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   345 11.688
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   402 6.969
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   486 6.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 23.345
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   245 12.250
16136 Johana Marková "J" PEK STOLÍN   480 5.376
17021 Kryštof Marek "J" PEK STOLÍN   460 5.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 22.049
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   665 0.844
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   176 12.297
12076 Barbora Mallatová PEK STOLÍN   391 8.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 18.801
18010 Petr Gruber SKP Řepy   406 3.767
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   420 3.204
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   267 11.830
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 18.535
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   320 6.658
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   263 11.877
  Marečková, Yvonne      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 17.222
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   206 12.721
18043 Nina Rousková "J" PEK STOLÍN   645 1.250
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   598 3.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 16.565
12074 Iva Ježková PEK STOLÍN   609 2.000
14001 Jan Ježek "J" PEK STOLÍN   481 4.282
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   242 10.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 15.941
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   344 10.815
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   581 2.563
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   580 2.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 9.877
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   520 4.532
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   549 3.782
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   619 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 8.501
18004 Petr Dolan CHRUPEK Chrudim   729 0.000
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   467 4.563
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   546 3.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 5.532
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   437 3.500
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   587 1.313
18079 Iveta Valentová CHRUPEK Chrudim   664 0.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 3.532
18085 Miroslav Skokan CHRUPEK Chrudim   517 1.766
18034 Marie Ondráčková CHRUPEK Chrudim   516 1.766
18122 Věra Macháčková CHRUPEK Chrudim   813 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  Matuszewski, Dawid      0
  Lorenz - Kawczyńska, Wioleta      0
  Kawczyński, Grzegorz      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Gajewska, Ewa      0
  Kokoszka, Artur      0
  Krzysik, Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Balcerek, Robert      0
  Nazarko, Katarzyna      0
  Winiarska, Małgorzata      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
18083 Olga Šormová CHRUPEK Chrudim   923 0.000
18082 Miroslav Šorm CHRUPEK Chrudim   922 0.000
  Spilka, Jan      0