18075
Počet přihlášených týmů: 45
regionál Svatomartinská husa – rozloučení se sezónou Pořádá CHRUPEK Chrudim   11.11.2018 •• dvojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 101.5
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   6 58.500
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   29 43.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 71.625
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   43 36.875
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   49 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 70.625
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   42 38.500
13007 Jana Burešová HAPEK   57 32.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 64.875
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   97 29.500
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   40 35.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 63.939
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   114 29.188
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   73 34.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 61.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   85 28.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 57.626
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   82 28.813
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   83 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 55.25
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   66 26.875
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   86 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 55.219
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   55 27.094
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   45 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 54.657
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   155 24.907
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   137 29.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 54.438
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   27 27.750
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   53 26.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 54.251
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   151 21.751
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   62 32.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 51.376
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   113 26.188
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   132 25.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 48
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   12 48.000
  Klucikova Danka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 47.313
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   80 37.438
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   387 9.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 45.095
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   33 29.750
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   276 15.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 44.44
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   76 28.813
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   190 15.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 43.86
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   148 23.906
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   162 19.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 43.628
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   115 22.314
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   122 21.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 39.845
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   287 15.469
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   183 24.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 38.359
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   200 20.187
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   210 18.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 35.563
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   482 5.875
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   95 29.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 32.253
15021 Romain Nacu PK Sezemice   283 16.548
15022 Klára Nacu PK Sezemice   255 15.705
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 31.753
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   206 16.345
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   218 15.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 31.676
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   124 21.627
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   285 10.049
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 30.08
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   231 16.658
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   329 13.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 29.628
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   320 14.814
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   321 14.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 29.252
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   238 23.064
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   370 6.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 28.688
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   136 24.281
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   533 4.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 27.018
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   182 23.939
18034 Marie Ondráčková CHRUPEK Chrudim   490 3.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 25.875
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   89 25.875
  Spilka, Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 21.688
16049 Josef Beránek PK Sezemice   149 21.688
  Beránková Eliška      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 21.188
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   310 10.313
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   319 10.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 19.283
18079 Iveta Valentová CHRUPEK Chrudim   524 4.657
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   335 14.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 19.22
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   423 8.938
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   354 10.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 17.282
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   448 7.031
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   342 10.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 16.595
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   212 16.595
  Eva Riegerová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 16.204
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   337 14.703
18122 Věra Macháčková CHRUPEK Chrudim   640 1.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 10.908
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   363 10.908
  Kmoch, Miroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 9.393
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   304 9.393
  Brandýská Ivona      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 7.563
18033 Josef Beránek ml. "E" PK Sezemice   348 7.563
  Natálie Dvořáková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 5.51
18113 Adam Havlín PC Mimo Done Nymburk   515 3.595
18114 Věra Havlínová PC Mimo Done Nymburk   585 1.915
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Kankara, Matej      0
  Filová, Marcela      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Kawczyńska, Wioleta      0
  Kawczyński, Grzegorz      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Pavlas, Lukáš      0
  Almaghrebi, Alice      0