18076
Počet přihlášených týmů: 56
regionál VC pivovaru LITOVEL Pořádá SLOPE BRNO   7.4.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 115.5
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   45 38.375
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   29 35.625
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   20 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 108.501
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   39 34.000
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   13 44.313
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   69 30.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 105.875
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   178 18.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   30 36.625
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 51.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 100.562
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   27 44.500
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   22 47.500
13054 Benjamin Hildenbrand Kulový blesk Olomouc   309 8.562
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 99.564
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   36 40.375
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   46 36.688
29037 Dušan Moos Carreau Brno   97 22.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 86.5
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   8 47.000
12070 Petr Mrázek PC Kolová   47 39.500
  Milan Sobolič (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 82.441
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   166 21.627
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   131 23.314
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   33 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 82.219
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   43 33.875
13007 Jana Burešová HAPEK   70 27.250
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   200 21.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 77.878
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   123 32.751
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   134 26.251
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   191 18.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 75.078
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   98 28.500
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   133 29.250
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   192 17.328
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 71.455
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   21 42.125
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   197 17.048
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   294 12.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 69.814
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   600 1.375
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   115 29.626
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   25 38.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 66.782
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   117 23.656
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   101 23.750
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   158 19.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 66.204
16106 Robin Konšel "J" PCBD   139 23.875
17035 Lenka Konšelová HAPEK   194 18.110
16105 František Krpec HRODE Krumsín   150 24.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 58.001
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   52 38.875
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   180 16.126
98373 Romana Hodboďová POP Praha   500 3.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 53.907
11011 Petr Juráň Carreau Brno   49 34.219
22017 Franck Ferlay Carreau Brno   205 14.688
97232 Jaroslav Vlk POP Praha   437 5.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 53.878
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   175 13.157
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   169 20.282
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   99 20.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 42.735
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   237 15.125
99529 Josef Dvořák PC AUSTERLITZ 1805   432 5.688
98422 Pavel Hejl St. PCBD   170 21.922
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 39.094
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   427 5.438
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   167 23.719
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   284 9.937
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 35.375
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   37 35.375
  Matěj Kankara (SVK)      0
  Martin Ševček (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 34.813
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   182 21.688
24207 Pavel Chovan PCBD   431 3.750
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   320 9.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 32.158
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   301 11.407
15084 Jan Semotam 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   323 9.344
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   300 11.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 31.844
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   243 14.250
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   329 7.625
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   277 9.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 29.47
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   185 14.251
98419 František Harašta SLOPE BRNO   202 15.219
13070 Martina Gazdová PCBD   721 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 26.454
16056 Oldřich Gardáš Orel Řečkovice   292 8.626
16057 Stanislav Musil Orel Řečkovice   810 0.000
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   149 17.828
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 25.907
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   142 25.907
  Stasica Wiesław ŻKB ŻYWIEC      0
  Biel Bogusław ŚKP CARBON      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 25.063
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   369 6.500
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   361 9.000
16005 Petr Voňka Kulový blesk Olomouc   275 9.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 21.225
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   291 11.378
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   433 2.563
16055 David Brdíčko Orel Řečkovice   324 7.284
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 19.534
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   214 14.877
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   378 4.657
  Přikryl Vojtěch      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 18.328
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   472 3.656
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   290 11.422
25020 Pavel Komín PC AUSTERLITZ 1805   505 3.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 17.095
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   271 9.782
14010 Marie Bayer Kamarádová PCBD   280 7.313
  Sobolič Michal (SVK105)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 15.189
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   338 6.157
10072 Jiří Bradáč SLOPE BRNO   349 5.594
28024 František Stacke SLOPE BRNO   440 3.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 13.595
17028 Vojtěch Horčica SLOPE BRNO   221 13.032
17076 Tereza Horčicová "J" SLOPE BRNO   653 0.563
  Horčicová Eva      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 11.713
16052 Magda Krejčírová Orel Řečkovice   373 4.258
16141 Blanka Dudášková Orel Řečkovice   364 4.610
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   519 2.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.594
11060 Vladislav Kalvoda SLOPE BRNO   266 11.594
  Horák Libor      0
  Horáková Iva      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 11.313
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   386 4.891
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   336 6.422
  Musil Vojtěch      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 9.252
21796 Petra Hašková SLOPE BRNO   547 2.001
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   438 4.063
99500 Vlastimila Hašková SLOPE BRNO   496 3.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 7.924
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   389 4.251
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   464 2.422
15081 Lukáš Slaný 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   602 1.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 5.531
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   372 5.531
24239 Klára Hájková Carreau Brno   724 0.000
  Jakubkova Dagmar      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Světlíková Jana      0
  Zajícová Jarmila      0
  Karásková Marta      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Dohnalová Marta      0
  Dvořáková Jarmila      0
  Nožičková Helena      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Peter Fratrič      0
  Martin Lampert      0
  Michal Volárik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Roman Rakoncza      0
  Richard Kralovič      0
  Michal Fleischhacker      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Duban Ján      0
  Lankaš Ivo      0
  Dokoupil Ladislav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Vybíral Jakub      0
  Černý Filip      0
  Bejšovec Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Tomáš Šedivý      0
  Alojz Rybár      0
  Roman Izso      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Irena Krekáčová      0
  Peter Borko      0
  Gabriel Mészároš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Etela Krchňáková      0
  Michal Dzúrik      0
  Tichomir Handlovský      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Dušan Lančarič SK 116      0
  Juraj Valent SK 50      0
  Juraj Adler SK 338      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Dana Klúčiková      0
  Katka Krajčovičová      0
  Matěj Krajčovič      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
18060 Franjo Kvítek PC AUSTERLITZ 1805   784 0.000
  Olbort Tomáš      0
  Olbort David      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Jozef Karacsony(SLOPAK) SVK      0
  Mária Jajcajová(SLOPAK) SVK      0
  Ivica Kadlečíková(JEWEL) SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Štrba Anton      0
  Štrbová Mária      0
  Larišová Katarína      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Rudolf Pulman SVK      0
  Michal Bakyta SVK      0
  Olga Whitworth SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Michal Stano      0
  Marek Sobolič      0
  Marek Štrba      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Milan Szabo      0
  Tomáš Bleho      0
  Daniel Meluš      0