18083
Počet přihlášených týmů: 27
regionál TOP KLIP Pořádá KLIP Litovel   20.10.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 104.563
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   179 26.438
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   51 38.500
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   34 39.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 99.376
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   95 38.625
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   195 29.251
16105 František Krpec HRODE Krumsín   122 31.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 95.689
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   74 34.376
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   49 32.875
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   115 28.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 91.625
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   40 38.500
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   188 24.375
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   137 28.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 85.593
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   101 28.781
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   106 31.375
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   121 25.437
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 85.375
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   11 48.875
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   36 36.500
  Michal Stano (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 84
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   44 43.750
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   35 40.250
  Miroslav Neoral (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 79.127
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   133 28.625
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   200 19.877
10048 Václav Valík "E" PAK Albrechtice   47 30.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 71.439
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   519 4.875
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   119 29.626
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   79 36.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 68.299
16106 Robin Konšel "J" PCBD   96 34.250
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   270 16.955
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   209 17.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 66.72
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   63 31.250
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   178 22.814
13054 Benjamin Hildenbrand Kulový blesk Olomouc   350 12.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 66.219
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   141 31.125
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   149 26.281
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   344 8.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 65.346
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   263 14.094
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   232 23.814
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   145 27.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 64.079
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   80 27.954
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   32 36.125
  Motl Bohuslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 59.22
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   67 27.000
17035 Lenka Konšelová HAPEK   174 20.907
21798 Martin Kotas TOP - ORLOVÁ   333 11.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 52.72
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   136 24.469
16049 Josef Beránek PK Sezemice   146 21.688
18033 Josef Beránek ml. "E" PK Sezemice   359 6.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 47.287
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   241 15.346
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   185 17.939
13021 Jiří Metzker HAPEK   273 14.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 44.299
26043 Pavel Král FENYX Adamov   116 27.188
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   252 17.111
  Řeřucha Kamil (Les Renegades)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 43.69
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   151 22.531
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   551 5.000
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   161 16.159
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 42.756
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   173 25.001
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   397 7.659
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   349 10.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 37.908
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   196 17.313
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   226 13.594
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   336 7.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 34.628
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   339 12.314
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   202 22.314
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   769 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 31.908
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   316 9.875
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   354 11.158
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   319 10.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 21.506
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   383 9.314
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   460 5.033
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   409 7.159
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.58
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   302 11.266
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   500 5.063
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   543 4.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 19.813
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   152 19.813
  Stasica Wiesław ŻKB ŻYWIEC      0
  Biel Bogusław ŚKP CARBON      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 8.344
15052 Petr Macek KLIP Litovel   569 3.656
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   545 4.688
  Strouhal, Milan      0