18085
Počet přihlášených týmů: 19
regionál Zámecký turnaj Pořádá PK 1293 Vojnův Městec   23.6.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 74.501
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   171 18.000
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   137 25.188
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   74 31.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 73.689
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   201 21.719
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   130 27.188
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   198 24.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 70.313
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   338 6.125
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   18 36.313
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   122 27.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 65.501
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   120 21.719
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   199 18.813
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   143 24.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 59.942
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   163 24.376
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   162 23.095
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   334 12.471
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 54.472
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   164 21.204
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   205 17.345
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   239 15.923
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 48.612
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   178 16.937
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   192 19.596
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   301 12.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 45.095
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   119 22.313
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   299 12.516
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   323 10.266
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 43.471
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   70 23.689
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   142 19.782
  Ferešová Šárka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 39.439
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   165 21.063
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   257 18.376
  Hana Csibrei      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 35.875
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   136 24.156
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   612 2.500
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   337 9.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 32.788
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   254 14.627
16055 David Brdíčko Orel Řečkovice   280 9.878
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   307 8.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 23.72
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   184 20.095
10136 Lukáš Bartejs PKK Třebíč   708 0.000
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   560 3.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 16.651
16052 Magda Krejčírová Orel Řečkovice   450 5.399
16141 Blanka Dudášková Orel Řečkovice   436 5.782
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   474 5.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 15.345
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   469 3.813
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   365 7.719
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   506 3.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 11.501
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   437 6.063
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   493 5.438
  Spilka Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 9.548
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   217 9.548
23049 Oldřich Brož Ml. PK 1293 Vojnův Městec   724 0.000
  Šafránek Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 0
  Štěpán Malivánek      0
  Jan Malivánek      0
  Karel Malivánek st      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 0
23033 Jitka Brožová PK 1293 Vojnův Městec   725 0.000
22998 Petr Jeřábek AURA Havlíčkův Brod   787 0.000
  Machovcová Martina      0