18088
Počet přihlášených týmů: 74
regionál Nymburská nula Pořádá PC Mimo Done Nymburk   27.10.2018 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 48.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   11 48.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 48.375
12070 Petr Mrázek PC Kolová   25 48.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 47.75
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   19 47.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 47.375
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 47.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 46.375
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   7 46.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 45.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   12 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 39
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   21 39.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 37
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   66 37.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 35.5
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   43 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 33.688
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   14 33.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 33.375
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   23 33.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 33.375
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 33.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 30.063
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   98 30.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 28.375
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   87 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 28.032
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   101 28.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 27.875
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   63 27.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 27
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   58 27.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 27
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   65 27.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 26.969
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   56 26.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 26.656
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   129 26.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 25.594
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   50 25.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 25.125
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   75 25.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 24.781
16125 Adam Nývlt "E" 1. KPK VRCHLABÍ   112 24.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 24
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   91 24.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 23.251
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   102 23.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 23.219
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   107 23.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 21.657
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   196 21.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 21.064
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   219 21.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 20.031
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   200 20.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 19.376
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   228 19.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 18.439
14100 Kateřina Vedralová Petank Club Praha   236 18.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 17.798
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   185 17.798
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 17.282
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   197 17.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 16.72
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   207 16.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 15.689
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   206 15.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 15.627
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   195 15.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 15.61
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   267 15.610
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 15.221
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   192 15.221
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 14.437
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   229 14.437
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 13.423
14055 Petr Stejskal JAPKO   230 13.423
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 12.752
16117 Václav Stejskal JAPKO   272 12.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 12.438
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   339 12.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 11.439
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   284 11.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 9.469
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   336 9.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 7.689
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   435 7.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 7.689
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   434 7.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 6.657
18003 Pavel Plachý "E" PC Mimo Done Nymburk   389 6.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 5.5
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   430 5.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 3.516
18021 Věra Čapková SKP Řepy   553 3.516
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 3.344
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   567 3.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 2.673
18113 Adam Havlín PC Mimo Done Nymburk   547 2.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 2.203
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   447 2.203
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 1.439
17087 Matyáš Plaček "E" PC Mimo Done Nymburk   637 1.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0.938
18111 František Rieger PC Mimo Done Nymburk   620 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  Vanda Stowasserová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 0
  Krchňáková Etela      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Milan Szabo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 0
  Jana Petříková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Eva Berkyová - Petank club Praha friend      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 0
  Andries Jacobus van Staden - Grébovka family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 0
  Matej Kankara      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Miroslav Černák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 0
  Jaromír Vlach      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 0
  Cyril Colin      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Pavel Hauerland - PC Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  Radek Rafaj - Petanque Panda Paráda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  Jaroslav Šíma - Petanque Panda Paráda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
18128 Jakub Skřivan PC Mimo Done Nymburk   915 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Miroslav Šuk - Petanque Panda Paráda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Michal Stano      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  Michal Dzúrik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Koňasová Hana Praha 4      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Tichomír Handlovský      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Danka Klucikova      0