19002
Počet přihlášených týmů: 31
prestige Zimní kolovský turnaj II. ročník Pořádá PC Kolová   23.2.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 148.875
22007 Jan Resl POP Praha   10 46.000
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 52.375
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 50.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 142.75
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   19 47.250
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   5 47.625
12070 Petr Mrázek PC Kolová   26 47.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 142.25
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   38 50.000
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   50 44.500
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   13 47.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 140.125
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   6 60.000
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   53 34.125
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   30 46.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 100.875
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   98 31.000
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   40 36.250
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   63 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 87.064
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   90 31.126
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   55 29.125
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   71 26.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 85.939
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   74 28.313
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   75 28.313
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   88 29.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 79.173
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   94 28.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   64 32.625
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   255 17.923
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 75.846
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   61 27.875
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   109 19.096
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   48 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 74.347
10082 Roman Krassa PC Egrensis   85 24.314
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   99 21.438
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   73 28.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 70.97
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   78 26.875
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   256 16.720
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   93 27.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 67.818
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   42 26.689
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   51 23.971
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   160 17.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 64.442
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   139 20.064
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   118 23.064
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   137 21.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 62.564
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   59 26.438
99594 Josef Gubiš PC Kolová   271 11.500
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   127 24.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.926
25014 Václav Mráz PK OSIKA   96 25.189
12073 Adéla Špiclová PK OSIKA   166 18.611
21754 Jan Valenz PK OSIKA   263 11.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 54.253
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   279 11.939
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   219 21.626
21768 Petr Plucar PC Kolová   129 20.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 50.221
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   121 24.188
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   197 17.657
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   364 8.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 48.752
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   159 24.251
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   239 13.188
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   257 11.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 43.596
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   145 21.032
28027 František Volenec PPA POZORKA   250 16.876
28031 Renata Došková PPA POZORKA   321 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 37.536
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   213 16.752
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   214 15.658
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   440 5.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 35.316
18046 Axel Fleischner PC Egrensis   330 10.970
18047 Sandra Fleischner PC Egrensis   345 10.032
15074 Martin Pechr PC Egrensis   223 14.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 31.019
18012 Christo Christov SKP Řepy   293 10.220
18013 Irena Christovová SKP Řepy   382 8.720
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   259 12.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 28.407
18126 David Mikloš PC Mimo Done Nymburk   491 2.251
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   105 26.156
16110 Jan Müller PC Mimo Done Nymburk   825 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 22.409
12061 Hana Cimrman Formán PC Egrensis   494 2.469
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   335 9.376
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   315 10.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 22.268
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   363 10.719
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   273 11.549
19020 André Van Staden Spolek Park Grébovka   916 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 21.908
28038 Marie Hokešová PC Kolová   385 6.844
22979 Slavomír Kratochvíl PC Kolová   377 5.782
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   303 9.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 21.377
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   242 15.314
10060 Blanka Petrasová PPA POZORKA   844 0.000
28032 Martin Došek PPA POZORKA   411 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 19.377
10031 Jiří Velek PK Mariánské Lázně   415 5.875
10033 Ladislav Velek PK Mariánské Lázně   512 6.751
10021 Zdeněk Hanzlík PK Mariánské Lázně   511 6.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 15.081
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   350 4.486
14026 Renata Kloudová CP VARY   378 4.922
17059 Tomáš Kula CP VARY   340 5.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 11.409
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   474 5.001
20724 Karel Rytíř PC Kolová   475 3.470
99591 Jan Imlauf PC Kolová   556 2.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 7.938
24320 Romana Vančurová PC Kolová   419 3.969
24319 Miroslav Jarůšek PC Kolová   418 3.969
22980 Petr Kyzivát PC Kolová   801 0.000