19003
Počet přihlášených týmů: 67
regionál Saharský pohár Pořádá SK Sahara Vědomice   20.4.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 92.375
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   18 47.250
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 45.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 89.75
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   62 40.500
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 86.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   13 47.750
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   22 39.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 86.375
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   39 49.500
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   44 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 80.625
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 52.375
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   46 28.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 77.251
12070 Petr Mrázek PC Kolová   24 45.625
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   80 31.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 73.688
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   25 37.875
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   26 35.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 69.813
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   85 35.813
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   60 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 68.001
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   31 32.376
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   19 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 67.688
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   79 32.188
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   78 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 67.625
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   37 37.875
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   71 29.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 60.813
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   75 30.625
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   115 30.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 58.75
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   96 28.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   76 29.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 58.282
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   121 28.751
23056 Margita Malá FRAPECO   169 29.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 56.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   49 29.625
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   58 27.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 55.376
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   65 27.688
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   66 27.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 54.72
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   61 29.875
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   149 24.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 54.219
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   63 26.594
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   51 27.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 50.66
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   43 26.689
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   53 23.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 48.189
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   81 26.875
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   117 21.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 47.564
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   108 22.189
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   92 25.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 42.532
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   144 22.157
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   174 20.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 42.005
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   111 20.815
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   114 21.190
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 41.501
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   119 22.938
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   177 18.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 39.968
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   224 19.562
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   197 20.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 38.127
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   175 19.782
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   162 18.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 37.253
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   159 18.376
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   146 18.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 36.846
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   148 17.469
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   147 19.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 36.438
11050 Blanka Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   305 13.844
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   192 22.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 34.191
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   200 17.439
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   212 16.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 33.956
15021 Romain Nacu PK Sezemice   278 16.736
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   268 17.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 31.329
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   189 17.344
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   204 13.985
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 31.18
15072 Daniel Kočandrle "J" PC Sokol Velim   458 3.805
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   95 27.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 29.425
16049 Josef Beránek PK Sezemice   155 20.439
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   315 8.986
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 28.096
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   190 16.314
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   253 11.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 28.019
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   131 19.564
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   348 8.455
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 24.626
10082 Roman Krassa PC Egrensis   77 24.626
  Stephan Weigel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 23.391
21768 Petr Plucar PC Kolová   123 21.063
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   583 2.328
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 23.253
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   282 11.064
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   304 12.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 21.001
15073 Josef Malý UBU - United Balls of Únětice   534 3.719
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   257 17.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 20.86
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   220 20.860
  Fiedlerová Miroslava      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 19.877
18046 Axel Fleischner PC Egrensis   320 9.595
18047 Sandra Fleischner PC Egrensis   319 10.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 19.877
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   365 10.157
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   372 9.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 18.579
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   437 2.656
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   202 15.923
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 16.986
18130 Oldřich Semrád POP Praha   389 6.032
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   403 10.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 16.939
18012 Christo Christov SKP Řepy   287 9.282
18013 Irena Christovová SKP Řepy   374 7.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 15.69
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   412 5.564
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   306 10.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 11.376
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   408 6.625
18021 Věra Čapková SKP Řepy   509 4.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 11.22
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   366 10.689
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   665 0.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 10.562
18005 Josef Procházka SKP Řepy   325 10.562
  Satranský Jaroslav Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 8.659
18010 Petr Gruber SKP Řepy   405 4.611
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   421 4.048
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 8.064
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   416 8.064
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   814 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 7.031
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   575 0.656
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   336 6.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 1.734
18015 Jitka Kučerová SKP Řepy   614 1.734
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   787 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 1.126
19008 Lukáš Pavlas PK Sezemice   595 0.563
19009 Alice Almaghrebi PK Sezemice   594 0.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0.594
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   660 0.594
19026 Amos Rendjambe Petank Club Praha   858 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Lišková Jiřina Pha 17      0
  Hrdinková Naďa Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Jan Boček      0
  Lenka Boháčová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  Radomila Svobodova      0
  Liba Wopatova      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Ingo Wonsack 1. Chemnitzer PC      0
  Detlef Schwede 1. Chemnitzer PC      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Dobroslava Slavíková      0
  Klára Šafr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Helča Ečerová      0
  Charles Bruner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   750 0.000
14061 Milan Schneider SKP Kulová osma   872 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   727 0.000
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   726 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Evča Šoustková      0
  Pepa Zeman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Dan Moos      0
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Šnejdr Josef      0
  Blaščák Ondra      0