19010
Počet přihlášených týmů: 65
MČR MČR 3x3 Pořádá CHRUPEK Chrudim   25.5.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 169.25
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   39 57.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   7 51.250
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   6 61.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 145.875
21775 Jan Michálek Carreau Brno   9 44.750
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   10 48.875
26075 Jakub Konšel POP Praha   3 52.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 138.969
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 47.625
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   1 49.625
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   12 41.719
24310 Radek Netušil PCBD   40 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 134.25
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   13 50.500
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   11 37.750
22007 Jan Resl POP Praha   8 46.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 129.75
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   23 43.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   18 36.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   17 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 129.563
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   24 40.500
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   25 35.563
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   19 53.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 128.25
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   51 40.875
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   45 49.500
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   52 37.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 125
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   72 40.875
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   36 42.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   20 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 120.063
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   15 35.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   5 49.625
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   16 34.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 117.75
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   29 38.250
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   14 42.125
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   28 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 107.438
12070 Petr Mrázek PC Kolová   27 44.875
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   65 34.438
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   43 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 106.25
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   67 37.875
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   73 31.000
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   42 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 106
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   44 33.125
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   127 29.125
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   37 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 100.001
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   121 18.500
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   4 47.500
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   33 34.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 99.563
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   38 30.125
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   32 41.625
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   69 27.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 95.75
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   46 30.500
16105 František Krpec HRODE Krumsín   119 26.500
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   58 38.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 94.313
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   147 32.000
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   175 26.438
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   41 35.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 91.221
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   88 24.345
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   57 36.688
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   151 30.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 91.063
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   87 31.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   71 31.875
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   61 28.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 89.219
98373 Romana Hodboďová POP Praha   79 26.625
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   148 17.719
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   21 44.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 86.314
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   59 29.313
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   60 26.938
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   47 30.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 84.065
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   83 24.845
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   77 28.594
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   53 30.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 83.564
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   34 36.375
13007 Jana Burešová HAPEK   55 25.626
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   196 21.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 83.564
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   96 25.938
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   78 31.688
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   97 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 81.968
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   94 33.500
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   130 23.656
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   102 24.812
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 80.313
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   161 23.000
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   90 28.313
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   122 29.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 79.377
28010 Petr Trýzna 1. KPK VRCHLABÍ   253 12.438
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   64 33.750
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   54 33.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 78.128
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   48 26.126
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   66 23.251
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   100 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 78.125
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   138 23.094
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   131 23.406
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   68 31.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 74.565
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   84 28.500
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   204 23.501
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   173 22.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 73.631
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   118 20.940
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   117 21.253
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   50 31.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 72.531
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   63 31.125
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   104 31.375
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   312 10.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 71.533
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   86 27.375
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   75 26.531
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   197 17.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 70.5
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   74 30.375
99594 Josef Gubiš PC Kolová   239 11.750
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   70 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 68.409
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   141 23.376
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   133 23.532
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   135 21.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 67.485
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   120 26.235
22012 Martin Škopek FRAPECO   216 9.250
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   99 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 65.971
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   134 21.689
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   159 18.157
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   107 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 65.375
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   163 22.750
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   181 21.063
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   171 21.562
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 63.692
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   154 23.063
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   111 20.814
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   180 19.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 60.754
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   156 22.939
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   207 20.439
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   285 17.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 59.596
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   168 20.938
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   152 19.532
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   177 19.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 59.127
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   129 21.782
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   202 17.657
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   187 19.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 57.781
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   137 30.281
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   103 27.500
96213 Věra Vokrouhlíková POP Praha   948 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 57.628
26074 Ondřej Preuss POP Praha   82 22.095
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   56 25.345
96200 Pavel Vlk POP Praha   211 10.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 53.72
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   85 27.125
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   250 13.501
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   319 13.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 52.503
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   185 15.188
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   136 17.971
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   140 19.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 52.254
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   160 20.001
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   179 17.470
18105 Michal Hulec Bowle 09 Klatovy   178 14.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 51.332
16117 Václav Stejskal JAPKO   214 17.971
14055 Petr Stejskal JAPKO   209 18.735
10034 Milan Fukal JAPKO   254 14.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 50.97
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   166 21.313
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   186 18.500
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   303 11.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 50.11
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   80 28.938
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   251 14.922
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   469 6.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 49.424
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   277 11.250
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   235 17.860
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   247 20.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 49.224
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   238 19.002
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   194 19.908
97272 Jaroslav Žižka 1. KPK VRCHLABÍ   356 10.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 49.019
21754 Jan Valenz PK OSIKA   320 7.626
12073 Adéla Špiclová PK OSIKA   198 16.454
25014 Václav Mráz PK OSIKA   116 24.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 48.614
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   255 10.125
15021 Romain Nacu PK Sezemice   266 16.081
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   228 22.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 47.407
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   259 13.719
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   523 5.125
13060 Petr Janík PCBD   106 28.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 47.238
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   146 20.377
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   170 22.814
11010 Jiří Fereš PK 1293 Vojnův Městec   393 4.047
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 44.145
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   176 17.689
16049 Josef Beránek PK Sezemice   200 18.064
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   349 8.392
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 43.834
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   205 14.409
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   203 20.314
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   326 9.111
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 41.034
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   427 7.094
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   234 17.439
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   244 16.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 38.814
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   132 25.344
17105 Thomas Roger Petank Club Praha   294 7.625
19028 Eva Berkyová Petank Club Praha   410 5.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 37.691
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   225 17.720
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   249 19.971
15053 Petra Provazníková "E" PCFT Sokoleč   878 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 31.081
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   271 18.314
24278 Lukáš Jeřala PC Sokol Velim   789 0.000
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   355 12.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 29.116
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   343 11.378
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   368 10.423
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   401 7.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 25.502
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   279 15.438
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   433 5.032
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   434 5.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 18.958
19008 Lukáš Pavlas PK Sezemice   530 2.939
19009 Alice Almaghrebi PK Sezemice   529 2.939
15022 Klára Nacu PK Sezemice   281 13.080