19012
Počet přihlášených týmů: 142
MČR MČR 1x1 Pořádá SK Sahara Vědomice   8.6.2019 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 61
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 61.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 58
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   19 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 53.5
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   17 53.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 52.5
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 52.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 51.75
26075 Jakub Konšel POP Praha   2 51.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 51
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   9 51.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 50
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   34 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 49.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   14 49.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 48.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   6 48.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 47.125
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   3 47.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 47
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   15 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 47
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 46.875
21775 Jan Michálek Carreau Brno   7 46.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 45.125
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 45.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 43.75
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   29 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 43.375
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   37 43.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 42.125
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   36 42.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 42
22007 Jan Resl POP Praha   10 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.875
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   55 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 40.75
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   28 40.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 40.5
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   48 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 40.5
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 40.375
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   21 40.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 39.375
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   26 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 39.375
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   33 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 37.375
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   56 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 37
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   32 37.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 36.75
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   11 36.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 36.75
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   91 36.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 36.688
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   62 36.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 36.375
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   30 36.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 36
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   12 36.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 36
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   16 36.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 35.875
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   43 35.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 35.563
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   23 35.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 34.438
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   69 34.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 33.406
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   59 33.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 32
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   87 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 31.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   61 31.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 31.688
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   89 31.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 31.501
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   40 31.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 31.5
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   44 31.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 31.438
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   46 31.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 31.376
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   42 31.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 31.125
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   73 31.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 30.688
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   18 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 30.375
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   70 30.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 30.313
26043 Pavel Král FENYX Adamov   100 30.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 30.281
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   153 30.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 30.188
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   130 30.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 30.063
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   49 30.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 29.875
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   117 29.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 29.313
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   60 29.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 29.25
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   129 29.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 28.938
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   64 28.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 28.782
13060 Petr Janík PCBD   92 28.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 28.751
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   108 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 28.375
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   76 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 28.313
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   68 28.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 28.125
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   47 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 28.125
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   85 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 28.032
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   58 28.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 27.626
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   79 27.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 27.5
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   134 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 27.25
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   109 27.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 26.938
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   75 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 26.406
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   88 26.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 26.36
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   104 26.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 26.125
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   94 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 25.938
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   97 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 25.938
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   96 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 25.938
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   170 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 25.906
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   148 25.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 24.688
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   178 24.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 24.532
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   80 24.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 24.377
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   51 24.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 24.345
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   77 24.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 24.314
25014 Václav Mráz PK OSIKA   128 24.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 23.657
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   126 23.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 23.532
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   155 23.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 23.127
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   138 23.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 22.969
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   103 22.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 22.939
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   157 22.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 22.814
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   101 22.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 22.751
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   169 22.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 22.564
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   156 22.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 21.844
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   125 21.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 21.782
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   137 21.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 89 Síla: 21.501
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   171 21.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 90 Síla: 21.345
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   161 21.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 91 Síla: 21.313
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   165 21.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 92 Síla: 21.22
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   152 21.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 93 Síla: 21.064
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   146 21.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 94 Síla: 21.032
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   166 21.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 95 Síla: 20.892
26074 Ondřej Preuss POP Praha   98 20.892
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 96 Síla: 20.767
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   174 20.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 97 Síla: 20.188
21768 Petr Plucar PC Kolová   164 20.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 98 Síla: 19.407
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   189 19.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 99 Síla: 19.346
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   207 19.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 100 Síla: 19.313
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   179 19.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 101 Síla: 19.002
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   111 19.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 102 Síla: 18.798
14055 Petr Stejskal JAPKO   201 18.798
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 103 Síla: 18.658
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   204 18.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 104 Síla: 18.376
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   139 18.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 105 Síla: 18.19
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   216 18.190
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 106 Síla: 18
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   190 18.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 107 Síla: 17.971
16117 Václav Stejskal JAPKO   211 17.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 108 Síla: 17.095
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   197 17.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 109 Síla: 16.814
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   230 16.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 110 Síla: 16.407
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   210 16.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 111 Síla: 16.299
15021 Romain Nacu PK Sezemice   241 16.299
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 112 Síla: 15.829
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   213 15.829
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 113 Síla: 15.658
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   220 15.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 114 Síla: 10.72
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   288 10.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 115 Síla: 10.438
18012 Christo Christov SKP Řepy   330 10.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 116 Síla: 10.063
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   363 10.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 117 Síla: 10.001
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   266 10.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 118 Síla: 9.861
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   271 9.861
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 119 Síla: 9.689
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   348 9.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 120 Síla: 8.36
18005 Josef Procházka SKP Řepy   364 8.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 121 Síla: 8.062
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   391 8.062
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 122 Síla: 7.969
18003 Pavel Plachý PC Mimo Done Nymburk   386 7.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 123 Síla: 7.625
17105 Thomas Roger Petank Club Praha   290 7.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 124 Síla: 7.453
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   410 7.453
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 125 Síla: 7.125
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   422 7.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 126 Síla: 6.783
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   380 6.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 127 Síla: 6.672
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   461 6.672
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 128 Síla: 5.939
18021 Věra Čapková SKP Řepy   464 5.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 130 Síla: 5.688
15015 Matúš Lacko SK Sahara Vědomice   366 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 129 Síla: 5.688
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   468 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 131 Síla: 5.517
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   404 5.517
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 132 Síla: 4
10175 Michal Zdobinský PC Sokol LIPNÍK   525 4.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 133 Síla: 3.297
16139 Dana Visingerová PCP LIPNÍK   513 3.297
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 134 Síla: 3.072
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   531 3.072
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 135 Síla: 2.938
14061 Milan Schneider SKP Kulová osma   547 2.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 136 Síla: 2.626
15019 Růženka Vápeníková SK Sahara Vědomice   542 2.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 137 Síla: 2.352
15072 Daniel Kočandrle "J" PC Sokol Velim   554 2.352
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 138 Síla: 1.64
19015 Jan Lukaševič PC Mimo Done Nymburk   614 1.640
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 139 Síla: 1.563
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   620 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 142 Síla: 0
13081 Ivana Majerová UBU - United Balls of Únětice   838 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 140 Síla: 0
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   808 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 141 Síla: 0
13080 Josef Majer UBU - United Balls of Únětice   837 0.000