19013
Počet přihlášených týmů: 62
MČR MČR ve střelbě na přesnost Pořádá SK Sahara Vědomice   9.6.2019 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 61
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 61.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 58
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   19 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 53.5
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   17 53.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 52.5
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 52.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 51.75
26075 Jakub Konšel POP Praha   2 51.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 51
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   9 51.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 50
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   34 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 48.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   6 48.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 47.125
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   3 47.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 47
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   15 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 47
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 45.125
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 45.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 43.75
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   29 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 43.375
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   37 43.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 42.125
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   36 42.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 40.875
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   55 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 40.75
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   28 40.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.5
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   48 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 40.5
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 39.375
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   26 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 39.375
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   33 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 37.375
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   56 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 37
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   32 37.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 36.75
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   11 36.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 36.375
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   30 36.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 36
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   12 36.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 36
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   16 36.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 35.875
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   43 35.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 34.438
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   69 34.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 31.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   61 31.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 31.5
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   44 31.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 31.125
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   73 31.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 30.688
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   18 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 30.313
26043 Pavel Král FENYX Adamov   100 30.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 30.281
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   153 30.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 30.188
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   130 30.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 30.063
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   49 30.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 29.313
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   60 29.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 28.782
13060 Petr Janík PCBD   92 28.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 28.313
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   68 28.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 28.125
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   47 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 28.125
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   85 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 28.032
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   58 28.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 27.626
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   79 27.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 27.5
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   134 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 26.688
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   116 26.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 26.406
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   88 26.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 25.938
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   170 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 25.906
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   148 25.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 24.377
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   51 24.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 24.314
25014 Václav Mráz PK OSIKA   128 24.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 22.969
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   103 22.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 22.939
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   157 22.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 22.564
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   156 22.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 21.844
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   125 21.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 21.782
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   137 21.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 21.064
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   146 21.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 20.814
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   132 20.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 18
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   190 18.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 10.001
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   266 10.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 8.062
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   391 8.062
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 5.688
15015 Matúš Lacko SK Sahara Vědomice   366 5.688