19015
Počet přihlášených týmů: 16
MČR POSTUPOVÉ MČR 3x3 muži - kvalifikace na MS 2020 Pořádá SLOPE BRNO   22.6.2019 •••/• trojice+náhradník
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 170.25
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 57.500
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   20 49.750
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   19 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 152.375
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   6 53.000
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   8 51.000
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   14 48.375
21775 Jan Michálek Carreau Brno   7 46.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 148.75
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   17 58.000
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   30 40.750
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   36 50.000
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   34 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 132.5
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   23 45.750
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   16 44.625
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   29 42.125
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   22 39.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 125.094
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   3 49.250
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   9 43.125
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   35 32.719
24310 Radek Netušil PCBD   41 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 125
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   4 47.000
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   11 36.000
22007 Jan Resl POP Praha   12 42.000
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 112.625
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   10 39.875
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   24 40.625
27069 Michal Preuss POP Praha   45 32.125
26074 Ondřej Preuss POP Praha   98 21.642
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 109.938
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   18 38.000
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   32 43.750
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   95 28.188
10051 Jan Charvát "E" PCBD   170 17.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 105.063
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   39 37.375
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   105 32.563
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   71 35.125
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   391 5.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 103.345
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   21 42.000
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   81 30.907
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   51 30.438
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   137 21.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 99.375
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   28 36.125
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   60 33.375
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   74 29.875
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 98.564
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   40 40.875
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   44 32.813
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   78 24.876
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 89.126
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   83 29.375
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   49 34.563
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   114 25.188
97232 Jaroslav Vlk POP Praha   293 8.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 79.97
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   179 20.689
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   104 35.000
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   140 24.281
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 72.721
13060 Petr Janík PCBD   85 28.032
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   194 23.563
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   223 21.126
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   248 13.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 55.439
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   163 23.251
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   195 16.188
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   193 16.000
96089 Pavel Hnilica PCBD   623 2.000