19016
Počet přihlášených týmů: 9
MČR POSTUPOVÉ MČR 3x3 ženy - kvalifikace na ME 2020 Pořádá SLOPE BRNO   22.6.2019 •••/• trojice+náhradník
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 131.75
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   15 54.250
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   31 41.500
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   13 36.000
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   26 35.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 99.625
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   27 40.125
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   90 30.125
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   68 29.375
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   66 28.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 94.782
23056 Margita Malá FRAPECO   145 34.219
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   61 30.063
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   59 30.500
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 93.219
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   25 44.625
98373 Romana Hodboďová POP Praha   64 29.594
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   119 19.000
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   138 17.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 85.346
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   43 35.875
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   110 20.720
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   109 28.751
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 69.72
18075 Kristýna Krajánková CHRUPEK Chrudim   142 26.876
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   102 30.875
17098 Erika Hašková PCBD   253 11.969
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   490 4.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 56.891
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   191 26.750
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   167 17.672
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   267 12.469
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 29.08
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   237 14.876
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   230 12.204
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   614 2.000
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 10.406
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   317 9.094
20700 Zlatuše Bytešníková Carreau Brno   615 0.656
24239 Klára Hájková Carreau Brno   616 0.656
96213 Věra Vokrouhlíková POP Praha   636 0.156