19020
Počet přihlášených týmů: 28
MČR MČR 55 PLUS Pořádá PC Sokol LIPNÍK   6.7.2019 •••/• trojice+náhradník
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 111.875
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   18 36.000
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   6 43.125
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   33 32.750
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 98.375
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   98 39.000
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   61 30.375
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   91 29.000
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   124 21.204
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 91.564
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   32 33.813
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   60 27.438
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   46 30.313
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 87.596
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   119 26.813
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   88 26.095
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   54 34.688
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 85.5
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   50 32.375
16105 František Krpec HRODE Krumsín   121 25.125
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   89 28.000
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 82.939
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   69 28.250
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   169 23.814
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   111 30.875
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   239 15.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 81.876
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   71 30.500
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   85 25.688
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   86 25.688
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 81.595
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   57 25.845
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   105 27.875
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   51 27.875
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 65.595
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   166 22.501
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   158 23.125
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   168 19.969
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 54.69
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   117 26.126
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   128 28.564
16140 Johannes Lambertus Van Den Heuvel 1. KPK VRCHLABÍ   949 0.000
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 54.204
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   95 27.031
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   190 18.501
18005 Josef Procházka SKP Řepy   347 8.672
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 52.44
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   147 19.627
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   304 7.250
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   65 25.563
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   505 5.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 45.565
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   164 20.500
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   182 18.313
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   405 6.752
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 41.035
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   362 11.500
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   302 14.283
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   283 15.252
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 39.316
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   189 16.626
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   241 13.564
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   390 9.126
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 38.351
16117 Václav Stejskal JAPKO   216 17.721
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   268 12.285
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   312 8.345
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 35.659
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   178 17.407
98432 Pavel Pažout PCP LIPNÍK   345 10.220
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   361 8.032
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 29.094
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   223 17.594
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   411 6.594
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   382 4.906
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   425 4.797
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 27.675
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   215 13.440
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   360 7.157
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   385 7.078
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 21.361
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   167 18.611
25030 Václav Jeřala PC Sokol Velim   793 0.000
11034 Hana Jeřalová PC Sokol Velim   569 2.750
18087 Josef Musil SPORT Kolín   854 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 21.252
96205 Jan Švimberský 1. KPK VRCHLABÍ   412 8.125
97272 Jaroslav Žižka 1. KPK VRCHLABÍ   242 13.127
19060 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   713 0.000
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 21.019
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   298 9.236
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   507 4.751
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   423 7.032
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 15.22
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   431 6.251
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   508 4.406
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   504 4.563
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   813 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 13.817
18010 Petr Gruber SKP Řepy   487 4.189
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   561 1.376
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   353 8.252
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 12.563
96209 Martin Bartoš 1. KPK VRCHLABÍ   427 6.563
10135 Petr Ton 1. KPK VRCHLABÍ   458 6.000
19061 Marie Blažková 1. KPK VRCHLABÍ   708 0.000
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 11.844
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   419 6.219
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   558 1.828
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   417 3.797
  - - -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 8.75
96046 Vladislav Ježek St. PEK STOLÍN   647 1.250
96052 Vladimír Vejrek PEK STOLÍN   547 3.750
12055 Ludmila Boušová PEK STOLÍN   546 3.750
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 8.689
96210 Zuzana Bartošová 1. KPK VRCHLABÍ   543 2.563
28009 Radomíra Řezníčková 1. KPK VRCHLABÍ   509 5.063
18061 Zdeńka Štěpánková 1. KPK VRCHLABÍ   652 1.063
  nevyplněno      0