19022
Počet přihlášených týmů: 71
prestige Grand prix d'Austerlitz Pořádá PC AUSTERLITZ 1805   27.7.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 155
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   3 63.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   14 54.750
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   16 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 125.75
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   18 48.000
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   66 29.375
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   17 48.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 116.563
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 40.625
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   24 34.938
22007 Jan Resl POP Praha   13 41.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 115.563
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   2 48.000
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   39 39.625
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   122 27.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 112.875
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   6 42.125
24310 Radek Netušil PCBD   41 28.750
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   5 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 105.75
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   7 41.000
27069 Michal Preuss POP Praha   52 27.625
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   11 37.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 100.501
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   27 42.375
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   68 29.532
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   53 28.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 94.438
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   28 40.000
96209 Martin Bartoš 1. KPK VRCHLABÍ   473 5.438
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   21 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 92.126
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   70 28.251
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   85 29.125
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   50 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 91.782
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   29 39.125
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   75 27.157
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   130 25.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 91.501
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   74 40.375
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   131 22.938
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   62 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 90.845
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   44 35.938
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   43 29.875
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   65 25.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 86.627
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   38 32.688
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   150 23.126
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   99 30.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 86.439
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   173 20.439
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   125 35.000
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   152 31.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 86.251
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   156 23.251
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   46 35.500
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   59 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 85.751
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   57 31.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 31.875
13060 Petr Janík PCBD   121 22.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 83.594
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   91 27.031
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   60 29.469
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   76 27.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 81.876
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   33 29.750
13007 Jana Burešová HAPEK   48 21.251
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   115 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 81.5
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   151 22.844
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   100 34.750
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   140 23.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 81.25
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   69 31.250
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   22 36.000
10051 Jan Charvát "E" PCBD   188 14.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 79.97
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   63 35.125
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   114 31.000
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   263 13.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 77.938
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   54 35.125
16105 František Krpec HRODE Krumsín   142 21.875
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   132 20.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 77.892
26043 Pavel Král FENYX Adamov   83 29.188
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   134 20.454
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   98 28.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 75.347
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   77 27.532
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   94 24.876
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   136 22.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 73.39
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   157 20.203
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   116 24.687
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   93 28.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 72.752
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   137 26.750
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   169 25.063
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   193 20.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 71.971
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   78 24.688
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   101 20.470
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   124 26.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 69.925
26074 Ondřej Preuss POP Praha   97 21.642
15068 Kamil Žárský POP Praha   123 21.064
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   138 27.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 69.378
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   64 24.251
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   255 12.626
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   37 32.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 67.939
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   25 37.813
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   32 30.126
  Mariana-Christina Semeniv (UA)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 67.128
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   71 28.250
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   170 23.814
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   235 15.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 64.595
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   106 31.438
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   171 18.250
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   210 14.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 63.423
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   109 25.188
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   133 18.297
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   149 19.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 63.158
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   183 19.094
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   178 21.626
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   166 22.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 61.438
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   88 27.875
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   55 33.563
  Dana Klúčiková SK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 61.126
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   31 32.313
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   47 28.813
  Boguslaw Biel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 55.439
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   401 5.063
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   292 8.876
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   23 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 53.267
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   165 17.688
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   163 27.938
14001 Jan Ježek "J" PEK STOLÍN   362 7.641
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 52.598
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   225 17.127
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   191 17.751
17035 Lenka Konšelová HAPEK   185 17.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 52.52
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   208 15.080
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   198 15.533
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   160 21.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 49.225
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   95 20.565
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   96 20.065
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   325 8.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 48.567
16142 František Fajmon PAK Albrechtice   277 9.783
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   120 24.251
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   276 14.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 46.188
21795 Luboš Šlapanský St. SLOPE BRNO   530 3.906
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   45 34.563
98419 František Harašta SLOPE BRNO   365 7.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 46.065
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   197 14.188
17098 Erika Hašková PCBD   251 11.126
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   177 20.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 43.724
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   219 18.814
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   331 11.440
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   326 13.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 42.615
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   153 21.721
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   353 7.079
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   309 13.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 40.567
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   147 14.970
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   211 15.064
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   279 10.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 36.939
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   318 15.813
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   356 9.376
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   360 11.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 36.129
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   244 17.939
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   337 7.064
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   259 11.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 35.878
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   254 10.719
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   224 12.142
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   222 13.017
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 30.909
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   303 14.908
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   260 11.813
13011 Petr Navrátil HAPEK   468 4.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 27.032
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   82 27.032
  Matej Kankara SVK      0
  Martin Ševček SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 25.91
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   258 11.002
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   285 9.782
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   420 5.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 25.253
11051 Jan Stloukal PEPEK   458 1.813
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   127 23.002
14070 Zdeněk Hledík AURA Havlíčkův Brod   691 0.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 20.783
22982 Ivan Hrbáček SLOPE BRNO   366 7.000
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   333 7.626
99559 Jan Hrbáček PCBD   330 6.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 18.314
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   256 10.251
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   264 7.532
17082 Šimon Bayer SLOPE BRNO   683 0.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 15.253
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   430 6.251
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   410 7.189
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   617 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 12.471
18118 Rudolf Hýbela Bedřichovický pétanque club 2016   620 1.126
18117 Jitka Hýbelová Bedřichovický pétanque club 2016   674 0.688
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   315 10.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 10.095
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   474 4.031
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   608 1.501
10072 Jiří Bradáč SLOPE BRNO   440 4.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 9.501
16146 Milan Zajdák Orel Řečkovice   385 3.563
16056 Oldřich Gardáš Orel Řečkovice   384 3.563
11060 Vladislav Kalvoda SLOPE BRNO   464 2.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 1.063
18144 Jana Kepáková Bedřichovický pétanque club 2016   812 0.000
18116 Vladimír Kokeš Bedřichovický pétanque club 2016   818 0.000
18115 Marie Kokešová Bedřichovický pétanque club 2016   623 1.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  Olga Whitworth SVK      0
  Milan Sobolic SVK      0
  Slavka Nemcekova SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 0
  Miriam Karcolová      0
  Klára Karcolová      0
  Emília Lončíková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Wiesław Stasica      0
  Wiesław Folęga      0
  Jakub Grzybowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 0
  LAMPERT Martin      0
  MELUŠ Matej      0
  BAKYTA Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 0
  PULMAN RUDOLF      0
  PITOŇÁK Martin + BAKYTA Radovan      0
  SOBOLIČ Marek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  Juraj Adler      0
  Michal Volárik      0
  Dušan Lančarič      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Šebeňa Patrik CAP SK      0
  Sedláček Peter CAP SK      0
  Valent Juraj CAP SK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Krajčovičová Katarína (CAP SK)      0
  Krajčovič Matej (CAP SK - junior)      0
  Šebeňová Alexandra (CAP SK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Marek Štrba SK      0
  Mária Štrbová SK      0
  Anton Štrba SK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Marcela Filová      0
  Tichomír Handlovský      0
  Michal Stano      0