19024
Počet přihlášených týmů: 44
prestige Grand prix Labe Pořádá SK Sahara Vědomice   14.9.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 150.125
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   13 55.750
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   15 49.875
22007 Jan Resl POP Praha   11 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 148.75
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   12 60.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   23 46.750
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   25 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 147.125
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 43.875
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   9 40.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 137.375
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   45 41.750
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   41 36.125
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 59.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 121.938
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 41.750
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   22 37.688
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   21 42.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 121.875
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   24 50.500
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   38 35.500
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   65 35.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 113.188
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   29 42.625
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   30 40.750
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   80 29.813
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   156 23.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 108.188
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   83 30.188
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   26 40.500
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   57 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 107
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   46 30.906
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   20 44.125
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   53 31.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 93.642
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 46.500
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   36 33.220
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   153 13.922
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 92.97
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   72 32.688
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   146 22.032
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   42 38.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 91.877
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   56 32.688
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   62 26.688
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   54 32.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 91.219
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 50.250
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   16 33.938
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   315 7.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 89.563
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   50 33.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   52 33.125
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   84 23.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 84.376
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   144 22.751
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   115 31.875
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   69 29.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 83.345
13060 Petr Janík PCBD   91 25.313
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   120 29.500
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   142 28.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 83.315
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   33 31.876
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   77 22.938
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   55 28.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 82.72
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   97 24.719
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   117 28.313
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   92 29.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 82.611
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   86 35.375
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   172 19.329
23056 Margita Malá FRAPECO   151 27.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 82.127
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   71 31.563
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   58 28.563
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   76 22.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 78.439
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   48 35.375
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   99 22.688
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   114 20.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 73.346
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   61 34.688
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   81 27.063
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   284 11.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 73.127
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   10 42.500
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   125 17.876
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   173 12.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 68.52
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   70 31.376
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   140 22.220
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   228 14.924
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 68.44
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   175 23.814
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   168 22.688
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   150 21.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 66.501
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   95 25.625
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   96 25.625
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   189 15.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 65.564
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   161 21.563
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   180 15.688
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   79 28.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 63.863
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   101 28.469
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   235 15.893
15068 Kamil Žárský POP Praha   126 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 61.362
25014 Václav Mráz PK OSIKA   109 24.423
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   141 20.345
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   170 16.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 60.158
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   102 31.750
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   158 22.283
15071 Dominik Vaněk "E" PC Sokol Velim   493 6.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 55.627
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   181 19.672
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   160 19.392
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   229 16.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 54.908
11050 Blanka Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   340 11.031
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   139 26.156
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   247 17.721
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 50.66
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   134 18.533
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   135 18.533
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   202 13.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 49.693
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   131 22.315
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   174 20.314
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   338 7.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 48.722
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   154 20.955
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   195 13.923
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   234 13.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 48.299
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   325 12.891
18130 Oldřich Semrád POP Praha   233 19.173
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   296 16.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 35.003
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   184 16.876
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   239 13.814
16139 Dana Visingerová PCP LIPNÍK   441 4.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 34.643
18012 Christo Christov SKP Řepy   285 10.641
18013 Irena Christovová SKP Řepy   300 10.282
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   251 13.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 30.726
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   274 12.550
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   297 9.956
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   316 8.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 15.906
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   368 5.140
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   405 7.094
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   494 3.672
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 14.77
18010 Petr Gruber SKP Řepy   428 6.111
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   356 7.283
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   574 1.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Tangi Andro, CP Chemnitz      0
  Laurent Mirabeau, La Boule Rouge Dresden      0
  David Milschen, La Boule Rouge Dresden      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Seman Stanislav      0
  Číková Zdenka      0
  Vojtek Milan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Čík Marian      0
  Semanová Viera      0
  Dubán Ján      0