19025
Počet přihlášených týmů: 26
centrope CENTROPE SLOVENSKO   24.8.2019 ••• trojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 154.625
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   13 55.750
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   21 35.875
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 137.25
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   39 39.000
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 46.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 52.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 132.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   18 50.500
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   19 42.500
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   32 39.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 127.375
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   4 44.250
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   10 40.500
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   12 42.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 116.813
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   23 29.688
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 49.500
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   54 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 116.125
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   9 41.500
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   71 27.125
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 47.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 113.125
12070 Petr Mrázek PC Kolová   101 33.625
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   16 44.125
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   44 35.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 107.064
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   97 19.314
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   25 47.750
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   38 40.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 104.688
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   17 40.625
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   22 35.688
27069 Michal Preuss POP Praha   52 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 94.75
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   58 41.125
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   56 29.250
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   114 24.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 94.094
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   61 27.844
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   57 33.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   59 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 93.532
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   27 37.500
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   37 29.438
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   111 26.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 86.563
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   30 29.750
13007 Jana Burešová HAPEK   49 22.188
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   53 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 85.892
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   41 38.250
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   126 27.406
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   167 20.236
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 81.502
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   31 31.313
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   68 22.376
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   55 27.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 75.252
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   94 22.532
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   112 19.970
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   106 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 71.064
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   69 29.125
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   130 22.751
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   192 19.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 63.313
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   95 26.250
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   116 30.000
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   360 7.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 62.752
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   177 19.985
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   86 31.313
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   232 11.454
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 61.25
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   48 29.500
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   47 31.750
  Miriam Karcolová SVK 200      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 58.688
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   212 17.016
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   124 25.188
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   161 16.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 57.844
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   91 30.813
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   80 27.031
  Ludmila Mesiariková KLAP - Slovensko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 54.068
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   107 20.315
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   108 19.815
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   189 13.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 52.692
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   50 31.876
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   263 10.408
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   264 10.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 49.894
21754 Jan Valenz PK OSIKA   266 8.501
25014 Václav Mráz PK OSIKA   105 24.423
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   165 16.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 30.251
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   78 30.251
  Bogus Biel - Polsko      0
  Wieslaw Stasica - Polsko      0