19026
Počet přihlášených týmů: 67
prestige O pohár města Brna - VARS Cup Pořádá Carreau Brno   31.8.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 139.5
21775 Jan Michálek Carreau Brno   14 37.750
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 52.250
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 49.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 137.438
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 46.000
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   104 28.438
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 133.25
22007 Jan Resl POP Praha   6 47.500
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   34 38.250
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 47.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 123
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   71 27.125
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   21 35.875
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   11 60.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 118.813
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   17 40.625
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   22 35.688
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   19 42.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 115.75
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   9 41.500
24310 Radek Netušil PCBD   36 31.250
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   5 43.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 113.125
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   4 44.250
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   10 40.500
27069 Michal Preuss POP Praha   52 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 108.75
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   38 40.000
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   62 32.375
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   24 36.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 106.938
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   15 47.875
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   87 29.938
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   73 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 106.876
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   42 30.875
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   50 31.876
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   16 44.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 102.125
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   12 42.625
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 59.500
  Johannes Slüter (NL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 99.438
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   40 35.000
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   27 37.500
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   128 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 98.25
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   18 50.500
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   25 47.750
  Cekame na licenci      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 97.11
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   113 20.985
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   33 38.625
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   60 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 94.75
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   58 41.125
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   56 29.250
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   114 24.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 93.219
98373 Romana Hodboďová POP Praha   147 16.594
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   39 39.000
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   54 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 90.281
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   66 36.125
16105 František Krpec HRODE Krumsín   139 22.875
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   96 31.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 90.205
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   37 29.438
26074 Ondřej Preuss POP Praha   99 21.017
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   32 39.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 86.346
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   13 55.750
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   207 19.564
10046 Anna Poláchová "E" PAK Albrechtice   348 11.032
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   396 8.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 85.941
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   63 32.188
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   82 28.876
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   138 24.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 85.564
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   57 33.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   59 33.125
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   97 19.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 85.063
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   132 26.126
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   110 35.250
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   149 23.687
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 84.439
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   103 38.000
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   185 25.063
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   170 21.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 82.75
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   70 27.344
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   72 26.406
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   120 29.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 82.626
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   31 31.313
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   93 23.500
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   55 27.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 81.188
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   30 29.750
13007 Jana Burešová HAPEK   49 22.188
26043 Pavel Král FENYX Adamov   79 29.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 80.345
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   53 34.625
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   122 22.813
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   123 22.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 77.877
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   94 22.532
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   112 19.970
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   44 35.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 76.579
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   111 26.594
12070 Petr Mrázek PC Kolová   101 33.625
21768 Petr Plucar PC Kolová   206 16.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 75.579
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   69 29.125
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   146 29.438
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   212 17.016
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 74.815
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   64 29.000
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   65 26.938
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   191 18.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 71.565
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   126 27.406
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   148 22.189
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   145 21.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 71.531
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   129 23.031
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   121 24.812
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   109 23.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 70.408
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   237 17.251
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   199 20.407
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   106 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 67.877
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   61 27.844
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   150 18.282
15068 Kamil Žárský POP Praha   90 21.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 64.048
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   161 16.484
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   124 25.188
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   68 22.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 61.161
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   154 21.096
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   280 14.596
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   115 25.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 59.316
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   141 26.125
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   304 13.690
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   198 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 57.063
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   196 14.750
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   144 21.000
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   172 21.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 54.69
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   80 27.031
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   269 12.595
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   285 15.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 52.458
16117 Václav Stejskal JAPKO   174 22.033
14055 Petr Stejskal JAPKO   205 18.611
10034 Milan Fukal JAPKO   295 11.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 52.347
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   272 18.189
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   125 24.219
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   323 9.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 51.661
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   194 19.377
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   131 23.002
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   322 9.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 48.19
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   215 14.986
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   181 18.329
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   252 14.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 46.755
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   143 16.470
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   188 17.033
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   193 13.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 32.626
98419 František Harašta SLOPE BRNO   254 12.813
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   281 10.407
21795 Luboš Šlapanský St. SLOPE BRNO   309 9.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 30.75
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   100 30.750
  Dušan Lančarič (Slovensko)      0
  Matěj Kankara (Slovensko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 29
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   117 29.000
  Wouter Hoekstra (Holandsko)      0
  Rens de Roos (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 26.25
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   95 26.250
  Biel Boguslaw      0
  Stasica Wieslaw      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Dumusc Patrick (Švýcarsko)      0
  Phyton Ronny (Švýcarsko)      0
  Bondallaz Thierry (Švýcarsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Karóly Gál (Maďarsko)      0
  Lászlo Nagy (Maďarsko)      0
  Zoltan Kovacs (Maďarsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  Dana Klúčiková (Slovensko)      0
  Roman Rakoncza (Slovensko)      0
  Alexandra Šebeňová (Slovensko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Tomasz Lipczynski (Polsko)      0
  Kamil Ladaczek (Polsko)      0
  Mateusz Wojna (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Pořadatel      0
  Pořadatel      0
  Pořadatel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Juraj Adler (Slovensko)      0
  Sabine Friedel (Německo)      0
  Olga Mlayarenko (Ukrajina)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Jana Lazarová (Slovensko)      0
  Daniela Vargová (Slovensko)      0
  Hana Mengerová (Slovensko)      0
  Kristina Gemainerová (Slovensko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Tamas Tóth (Maďarsko)      0
  Csaba Mólnar (Maďarsko)      0
  Daniel Konya (Maďarsko)      0
  Zsolt Borbenyi (Maďarsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Beatrice Courreges (Švýcarsko)      0
  Pascal Taib (Švýcarsko)      0
  Eric Boschung (Francie)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Patrick Lehmann (Německo)      0
  Stephan Lauche (Německo)      0
  Andreas Endler (Německo)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Karolina Fabisiak (Polsko)      0
  Małgorzata Maciejewska (Polsko)      0
  Wioleta Lorenz-Kawczyńska (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Katarzyna Błasiak (Polsko)      0
  Alicja Święch (Polsko)      0
  Wioletta Śliż (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Jevgenij Osokin (Rusko)      0
  Konstantin Gotsfried (Rusko)      0
  Světlana Barinova (Rusko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Jędrzej Śliż (Polsko)      0
  Rafał Kaczmarek (Polsko)      0
  Tomasz Grzelak (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Krystian Tyrlik (Polsko)      0
  Marek Lach (Polsko)      0
  Artur Kałużny (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  Aede Dijkstra (Holandsko)      0
  Warner Stienstra (Holandsko)      0
  Siemen Folkertsma (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Łukasz kastelik (Polsko)      0
  Szymon Kubiesa (Polsko)      0
  Dawid Matuszewski (Polsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  Vladimír Michalka (Slovensko)      0
  Martin Lampert (Slovensko)      0
  Anton Majerčík (Slovensko)      0