19029
Počet přihlášených týmů: 91
MČR MČR 2x2 Pořádá SK Sahara Vědomice   17.8.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 105.75
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   13 59.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   28 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 99.5
22007 Jan Resl POP Praha   12 42.500
26075 Jakub Konšel POP Praha   2 57.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 98.75
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   1 63.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   22 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 98.375
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   10 42.625
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   11 55.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 86.5
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   7 42.500
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   4 44.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 79.625
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   14 37.875
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 79.375
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   42 38.250
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   62 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 79.25
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   26 41.500
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   52 37.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 77.97
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   45 30.970
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 76.813
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 40.875
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   21 35.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 76.75
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   57 38.125
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   35 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 75.625
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   38 31.500
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   17 44.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 75.563
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   31 27.688
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   15 47.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 75.313
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   204 26.063
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   8 49.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 72.438
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 45.844
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   142 26.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 71.469
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   86 39.125
23056 Margita Malá FRAPECO   152 32.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 68.626
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   47 38.188
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   96 30.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 68.25
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   87 31.875
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   46 36.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 66.626
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   40 29.188
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   27 37.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 66.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   51 33.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   53 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 65.625
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   64 36.125
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   48 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 65.189
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   39 32.688
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   37 32.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 64.751
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   229 14.251
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   16 50.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 63.375
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   33 35.000
27069 Michal Preuss POP Praha   55 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 63.251
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   108 28.751
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   50 34.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 62.501
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   24 32.938
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   41 29.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 60.938
12070 Petr Mrázek PC Kolová   85 34.125
10082 Roman Krassa PC Egrensis   94 26.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 60.813
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   18 37.125
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   107 23.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 59.376
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   98 38.000
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   179 21.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 58.813
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   146 16.313
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   25 42.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 57.095
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   99 30.813
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   145 26.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 56.001
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   56 34.625
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   82 21.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 55.688
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   71 26.813
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   68 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 53.753
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   77 28.876
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   129 24.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 53.75
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   70 27.344
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   74 26.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 53.438
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   141 15.688
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   44 37.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 53.25
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   88 26.625
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   89 26.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 52.782
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   65 27.594
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   60 25.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 52.658
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   103 27.876
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   161 24.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 52.611
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   182 20.110
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   54 32.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 52.156
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   75 29.125
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   133 23.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 50.75
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   170 19.000
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   36 31.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 49.766
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   118 21.766
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   84 28.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 49.658
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   131 23.002
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   125 26.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 49.564
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   158 26.438
13060 Petr Janík PCBD   121 23.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 47.503
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   213 15.315
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   63 32.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 46.845
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   101 25.719
15068 Kamil Žárský POP Praha   102 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 44.064
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   171 21.626
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   163 22.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 43.814
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   79 23.844
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   111 19.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 43.563
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   67 28.313
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   136 15.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 43.127
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   80 27.031
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   215 16.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 42.845
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   177 19.094
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   81 23.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 41.375
99594 Josef Gubiš PC Kolová   175 14.250
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   72 27.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 40.893
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   202 23.454
15021 Romain Nacu PK Sezemice   228 17.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 40.299
25014 Václav Mráz PK OSIKA   112 24.251
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   185 16.048
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 39.564
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   151 21.970
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   206 17.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 39.126
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   156 21.125
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   194 18.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 38.503
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   180 17.157
16117 Václav Stejskal JAPKO   208 21.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 38.439
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   66 27.719
16125 Adam Nývlt 1. KPK VRCHLABÍ   328 10.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 38.314
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   140 22.189
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   203 16.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 38.235
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   73 22.376
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   174 15.859
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 38.063
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   127 27.406
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   252 10.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 36.939
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   135 20.345
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   162 16.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 36.596
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   110 26.594
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   325 10.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 34.484
96115 Jan Karbulka ČPK PODĚBRADY   513 1.734
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   114 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 34.33
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   217 14.799
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   169 19.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 34.127
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   232 17.782
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   219 16.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 34.02
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   187 18.752
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   220 15.268
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 33.189
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   295 15.954
18130 Oldřich Semrád POP Praha   235 17.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 32.126
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   76 25.875
11010 Jiří Fereš PK 1293 Vojnův Městec   254 6.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 30.69
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   196 16.876
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   247 13.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 29.736
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   347 8.251
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   105 21.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 29.439
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   233 15.688
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   299 13.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 29.378
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   191 19.377
97272 Jaroslav Žižka 1. KPK VRCHLABÍ   263 10.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 28.426
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   197 13.455
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   164 14.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 27.362
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   290 10.657
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   223 16.705
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 23.109
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   199 17.828
15056 Eliška Shonová "J" 1. KPK VRCHLABÍ   447 5.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 22.063
18005 Josef Procházka SKP Řepy   327 9.672
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   266 12.391
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 20.923
18012 Christo Christov SKP Řepy   284 10.641
18013 Irena Christovová SKP Řepy   298 10.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 20.564
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   216 16.564
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   461 4.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 19.219
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   257 13.813
16064 Luboš Hykl Spolek Park Grébovka   460 5.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 17.472
18046 Axel Fleischer PC Egrensis   274 8.736
18047 Sandra Fleischer PC Egrensis   275 8.736
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 15.111
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   200 11.877
13072 Lucie Kovářová Bowle 09 Klatovy   370 3.234
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 14.002
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   293 7.001
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   292 7.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 11.595
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   462 5.719
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   456 5.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 10.626
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   342 7.876
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   446 2.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 10.502
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   408 7.564
14061 Milan Schneider SKP Kulová osma   539 2.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 9.814
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   525 3.078
18021 Věra Čapková SKP Řepy   407 6.736
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 89 Síla: 9.657
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   351 4.563
11040 Šimon Shon "J" 1. KPK VRCHLABÍ   389 5.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 90 Síla: 5.391
18015 Jitka Kučerová SKP Řepy   672 0.750
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   477 4.641
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 91 Síla: 0.969
96108 Jaroslav Hanč 1. KPK VRCHLABÍ   538 0.969
19060 Vladimír Brázda St. 1. KPK VRCHLABÍ   718 0.000