19030
Počet přihlášených týmů: 100
regionál Nymburská nula Pořádá PC Mimo Done Nymburk   27.10.2019 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 63
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 61
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   9 61.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 56
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 56.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 55.25
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   15 55.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 52
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   17 52.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 51.75
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   5 51.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 50
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   19 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 46.75
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   27 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 45.375
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 45.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 43.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   36 43.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 41.125
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   26 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 41.125
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 40.5
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   23 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 39.625
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   43 39.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 38.375
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   47 38.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 35.813
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   31 35.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 35.25
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   79 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 33.438
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   46 33.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 33.125
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   50 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 33.001
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   44 33.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 31.563
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   75 31.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 31.532
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   64 31.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 31.188
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   35 31.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 30.688
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   37 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 30.5
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   178 30.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 30.5
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   65 30.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 28.188
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   83 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 27.969
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   97 27.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 27.219
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   84 27.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 27.156
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   134 27.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 26.844
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   123 26.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 25.719
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   91 25.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 24.344
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   100 24.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 23.814
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   172 23.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 23.563
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   148 23.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 23.5
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   90 23.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 23.001
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   87 23.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 22.688
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   167 22.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 22.063
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   154 22.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 21.783
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   153 21.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 21.563
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   160 21.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 20.345
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   118 20.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 20.345
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   117 20.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 20.126
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   89 20.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 19.377
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   189 19.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 19.251
15068 Kamil Žárský POP Praha   147 19.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 19.25
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   186 19.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 19.173
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   168 19.173
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 18.565
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   202 18.565
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 17.314
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   221 17.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 17.189
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   209 17.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 17.173
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   176 17.173
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 16.97
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   266 16.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 16.346
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   196 16.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 16.33
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   213 16.330
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 14.439
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   229 14.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 12.97
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   247 12.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 12.547
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   246 12.547
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 11.063
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   268 11.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 9.141
18005 Josef Procházka SKP Řepy   331 9.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 8.314
17078 Michal Kubánek PC Mimo Done Nymburk   388 8.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 7.876
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   364 7.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 7.705
18021 Věra Čapková SKP Řepy   359 7.705
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 7.657
16110 Jan Müller PC Mimo Done Nymburk   348 7.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 7.486
18010 Petr Gruber SKP Řepy   384 7.486
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 6.923
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   361 6.923
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 5.704
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   401 5.704
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 4.921
17087 Matyáš Plaček "E" PC Mimo Done Nymburk   458 4.921
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 4.063
19015 Jan Lukaševič PC Mimo Done Nymburk   431 4.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 3.094
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   443 3.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 2.75
18114 Věra Havlínová PC Mimo Done Nymburk   480 2.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 92 Síla: 0
  Kankara Matej SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 91 Síla: 0
  Tichomir Handlovsky      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 93 Síla: 0
  Krchnáková Etela      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 89 Síla: 0
  Michal Stano      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 94 Síla: 0
  Černák Miroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 90 Síla: 0
  Marcela Filová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 96 Síla: 0
  Váňová Věra Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 99 Síla: 0
  Michaela Zítková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 100 Síla: 0
  Jarda Šíma      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 98 Síla: 0
  Miroslav Šuk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 0
  Ladislav Kabath      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 97 Síla: 0
  Josífková Eva Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 95 Síla: 0
  Křížek Evžen Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 0
  Lucie Trejbalová - Petanque Panda Paráda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 0
  Rolf Bonäs - Sweden      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 0
  Radek Rafaj - Petanque Panda Paráda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 0
  Petr Rafaj - Petanque Panda Paráda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 0
  Pavel Hauerland - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 0
18125 Alžběta Dušková PC Mimo Done Nymburk   740 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 0
19056 Adam Vaněk "J" Sokol Kostomlaty   957 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 0
  Michal Myška - Petanque Panda Paráda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 0
  Michal Dzurik - Sk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 0
  Dariusz Przybylski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 0
  Vejtruba František      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 0
  Zbigniew Sobczyk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 0
  Andrzej Zielonka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 0
  Rafał Jasiński      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 0
  Mariusz Winiarski      0