19035
Počet přihlášených týmů: 55
regionál Jarní Lipnické koule Pořádá PC Sokol LIPNÍK   23.3.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 151.875
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 60.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   14 41.625
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   21 50.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 142
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   7 52.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   39 49.500
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   62 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 133.251
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.250
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 52.375
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   80 31.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 124.625
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   13 47.750
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   37 37.875
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   22 39.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 120.25
12070 Petr Mrázek PC Kolová   24 45.625
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   18 47.250
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   95 27.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 116.377
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   27 43.250
22007 Jan Resl POP Praha   9 44.500
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   64 28.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 107.219
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 50.000
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   36 34.625
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   192 22.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 100.313
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   15 35.250
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   16 34.438
27069 Michal Preuss POP Praha   35 30.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 98.345
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   25 37.875
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   26 35.813
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   103 24.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 96.5
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   30 31.000
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   61 29.875
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   19 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 92.641
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   28 43.500
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   47 36.625
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   240 12.516
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 89.375
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   96 28.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   76 29.875
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   75 30.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 84.876
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   46 28.250
15068 Kamil Žárský POP Praha   99 22.626
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   60 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 84.844
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   105 27.125
26074 Ondřej Preuss POP Praha   82 22.344
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   55 35.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 81.286
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   53 23.971
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   43 26.689
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   101 30.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 78.815
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   86 25.876
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   84 32.250
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   245 20.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 78.063
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   90 31.000
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   41 36.250
96200 Pavel Vlk POP Praha   184 10.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 76.096
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   65 27.688
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   66 27.688
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   161 20.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 75.189
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   78 35.500
22012 Martin Škopek FRAPECO   188 10.938
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   121 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 73.315
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   63 26.594
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   51 27.625
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   107 19.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 68.516
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   23 37.375
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   249 15.375
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   285 15.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 61.382
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   147 19.377
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   114 21.190
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   111 20.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 61.067
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   126 20.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   117 21.314
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   131 19.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 57.175
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   140 26.407
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   323 16.016
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   196 14.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 56.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   49 29.625
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   58 27.313
  Ivana Šipalová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 56.174
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   149 24.845
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   189 17.344
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   204 13.985
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 54.595
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   81 26.875
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   257 17.282
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   377 10.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 54.441
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   175 19.782
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   162 18.345
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   190 16.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 54.411
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   159 18.376
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   146 18.877
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   160 17.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 53.848
18105 Michal Hulec Bowle 09 Klatovy   208 13.471
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   200 17.439
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   119 22.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 53.502
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   193 22.438
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   211 16.001
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   217 15.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 52.188
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   12 48.625
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   395 3.563
  Dana Klúčiková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 51.597
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   199 22.001
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   209 17.282
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   259 12.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 51.582
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   144 22.157
16049 Josef Beránek PK Sezemice   155 20.439
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   315 8.986
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 51.471
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   313 16.125
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   180 23.939
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   338 11.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 48.891
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   437 2.656
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   220 20.860
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   92 25.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 42.925
16117 Václav Stejskal JAPKO   236 16.658
14055 Petr Stejskal JAPKO   229 14.126
10034 Milan Fukal JAPKO   271 12.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 36.758
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   48 27.500
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   336 6.375
12069 Michal Kuchař JAPKO   531 2.883
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 33.266
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   381 8.016
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   197 20.406
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   510 4.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 29.675
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   270 15.299
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   415 8.781
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   495 5.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 25.878
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   268 17.220
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   660 0.594
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   416 8.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 24.204
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   168 20.703
17087 Matyáš Plaček "E" PC Mimo Done Nymburk   603 1.813
16110 Jan Müller PC Mimo Done Nymburk   538 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 23.249
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   523 3.687
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   224 19.562
16139 Dana Visingerová PCP LIPNÍK   923 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 20.441
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   253 11.782
18010 Petr Gruber SKP Řepy   405 4.611
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   421 4.048
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 19.375
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   554 3.063
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   619 1.844
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   232 14.468
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 17.657
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   383 8.375
20711 Radek Koucký PC Sokol LIPNÍK   581 2.000
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   404 7.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 16.986
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   403 10.954
18130 Oldřich Semrád POP Praha   389 6.032
  Sedláčková Hedvika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 15.094
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   293 10.625
21807 Ivana Puldová PCP LIPNÍK   520 4.469
  Mouchová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 12.673
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   472 4.485
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   625 1.312
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   422 6.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 11.735
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   215 11.735
12012 Milan Valenta AURA Havlíčkův Brod   914 0.000
19036 Michal Jurák AURA Havlíčkův Brod   772 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 4.064
15017 Jindra Kikalová SK Sahara Vědomice   780 0.000
15019 Růženka Vápeníková SK Sahara Vědomice   550 2.032
15018 Zdena Končeková SK Sahara Vědomice   549 2.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 3.126
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   814 0.000
18126 David Mikloš PC Mimo Done Nymburk   417 3.126
  Zdeněk Smieško      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 1.063
28002 Jiří Tymeš ml. PC Sokol LIPNÍK   632 1.063
  Jitka Tymešová      0
  Ingrid Podroužková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
10037 Ondřej Vochoč JAPKO   924 0.000
10038 Michal Knespl JAPKO   783 0.000
  Jaroslav Kubík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   750 0.000
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   727 0.000
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   726 0.000