19038
Počet přihlášených týmů: 52
regionál Svatováclavské dukáty Pořádá PC Sokol LIPNÍK   21.9.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 117.5
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   12 54.500
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 94.5
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   18 52.000
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   22 42.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 90.5
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   26 40.500
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   17 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 89
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 50.250
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   42 38.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 87.25
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   30 40.250
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 84.125
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 43.875
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   8 40.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 79.438
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   20 41.750
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   23 37.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 75.063
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   24 46.750
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   76 28.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 74.156
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   32 44.750
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   129 29.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 74
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   38 39.250
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   62 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 72.688
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   58 34.688
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   39 38.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 68.875
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   90 31.000
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   28 37.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 66.938
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   71 31.563
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   51 35.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 66.813
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   21 44.125
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   100 22.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 66.439
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   43 33.001
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   47 33.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 66.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   52 33.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   54 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 60.752
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   33 32.001
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   44 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 59.438
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   37 42.625
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   162 16.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 55.594
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   109 28.469
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   143 27.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 54.704
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   86 35.375
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   173 19.329
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 49.047
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   156 21.766
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   120 27.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 49
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   97 24.500
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   96 24.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 46.034
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   115 22.939
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   116 23.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 44.626
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   149 21.938
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   166 22.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 44.534
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   70 23.938
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   157 20.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 43.283
12070 Petr Mrázek PC Kolová   107 33.625
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   325 9.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 42.908
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   106 24.657
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   188 18.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 42.563
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   181 14.969
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   55 27.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 41.565
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   87 25.469
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   212 16.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 41.534
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   186 13.627
23056 Margita Malá FRAPECO   151 27.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 39.751
18063 Vladimír Louda PC Sokol LIPNÍK   349 6.563
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   63 33.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 37.5
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   34 37.500
  Mariana Semeniv      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 37.066
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   124 18.533
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   125 18.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 35.408
18130 Oldřich Semrád POP Praha   233 19.173
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   296 16.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 32.579
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   229 18.219
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   258 14.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 28.191
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   318 12.596
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   196 15.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 25.205
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   311 10.766
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   236 14.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 22.845
16117 Václav Stejskal JAPKO   170 22.845
  Václava Bukalová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 17.141
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   309 13.547
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   517 3.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 16.596
18005 Josef Procházka SKP Řepy   320 9.766
18010 Petr Gruber SKP Řepy   394 6.830
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 15.112
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   381 7.782
18021 Věra Čapková SKP Řepy   379 7.330
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 14.658
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   386 6.892
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   360 7.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 14.471
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   380 8.158
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   423 6.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 11.5
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   412 6.594
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   368 4.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 10.5
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   273 10.500
  Vejtruba František      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 9.595
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   447 4.360
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   435 5.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 4
10175 Michal Zdobinský PC Sokol LIPNÍK   518 4.000
  Karolína Zdobinská      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0.875
18087 Josef Musil SPORT Kolín   864 0.000
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   642 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Miroslav suk      0
  Radek rafaj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Petr Rafaj      0
  Jaroslav Šíma      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
19055 Ingrid Podroužková PC Sokol LIPNÍK   883 0.000
19054 Jitka Tymešová PC Sokol LIPNÍK   952 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Křížek Evžen Pha 17      0
  Váňová Věra Pha 17      0