19039
Počet přihlášených týmů: 50
regionál Podzimní Lipnické koule Pořádá PC Sokol LIPNÍK   19.10.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 107.75
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   26 46.750
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   8 61.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 104.75
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   13 55.250
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   23 49.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 103.5
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   21 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 87.375
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   11 42.000
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 45.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 77.688
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   37 30.688
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 76.938
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   20 41.125
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   30 35.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 76.375
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   77 35.250
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   25 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 72.219
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   7 44.500
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   66 27.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 71.906
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   9 44.750
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   125 27.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 69.063
12070 Petr Mrázek PC Kolová   101 31.688
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   39 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 66.189
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   46 33.188
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   44 33.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 65.001
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   32 38.875
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   62 26.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 62.438
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   14 49.875
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   263 12.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 57.564
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   28 32.376
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   71 25.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 50.627
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   80 21.564
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   54 29.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 49.189
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   219 18.251
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   108 30.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 47.72
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   89 20.126
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   53 27.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 46.47
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   90 25.719
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   158 20.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 46.126
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   183 14.594
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   64 31.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 45.378
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   120 22.595
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   121 22.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 43.595
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   97 24.344
15068 Kamil Žárský POP Praha   140 19.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 43.563
10175 Michal Zdobinský PC Sokol LIPNÍK   665 0.438
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   36 43.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 41.204
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   96 21.063
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   189 20.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 40.252
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   167 21.220
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   203 19.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 36.394
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   177 17.236
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   211 19.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 36.346
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   166 19.173
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   172 17.173
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 34.895
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   209 16.330
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   198 18.565
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 33.25
98465 Martin Hájek PEK STOLÍN   314 7.875
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   117 25.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 31.722
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   216 15.908
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   204 15.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 31.063
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   52 31.063
  Dana Klúčiková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 29.941
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   171 16.486
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   215 13.455
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 25.814
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   146 23.158
19058 Nikola Šternbergová "J" SPORT Kolín   510 2.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 23.691
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   342 10.221
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   213 13.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 22.719
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   320 11.234
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   293 11.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 22.469
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   220 17.469
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   362 5.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 21.923
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   247 15.235
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   404 6.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 20.547
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   160 20.547
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   784 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 16.97
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   259 16.970
  Josef Pažout      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 15.689
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   386 8.470
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   351 7.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 15.19
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   279 7.595
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   278 7.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 13.736
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   317 10.392
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   508 3.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 12.377
17078 Michal Kubánek PC Mimo Done Nymburk   379 8.314
19015 Jan Lukaševič PC Mimo Done Nymburk   422 4.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 11.063
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   262 11.063
  Vejtruba František      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 4.094
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   478 4.094
  Smieško Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 2
19066 Cyril Colin FRAPECO   553 2.000
  Ondryasova Lucie      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0.938
19055 Ingrid Podroužková PC Sokol LIPNÍK   661 0.469
19054 Jitka Tymešová PC Sokol LIPNÍK   662 0.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Miroslav Šuk      0
  Jaroslav Šíma      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  98465      0
  10138      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Zdeněk Slezák      0
  Slávek Kostelník      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Kostelníková Danuše      0
  Svobodová Hana      0