19041
Počet přihlášených týmů: 36
regionál Svatomartinská husa - rozloučení se sezónou Pořádá CHRUPEK Chrudim   9.11.2019 •• dvojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 119.75
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   13 56.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 97.5
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   41 39.500
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 86.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   10 43.750
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   31 42.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 86.125
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   23 40.500
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   33 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 80.125
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   71 37.625
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   26 42.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 64.642
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   214 21.767
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   20 42.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 63.563
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   151 28.063
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   56 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 61.188
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   50 30.688
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   52 30.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 57.283
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   77 31.376
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   141 25.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 55.518
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   137 22.705
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   49 32.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 55.282
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   100 24.344
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   110 30.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 54.814
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   53 31.063
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   74 23.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 52.063
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   51 32.125
13007 Jana Burešová HAPEK   83 19.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 49.97
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   90 29.156
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   162 20.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 49.97
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   193 18.438
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   64 31.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 47.97
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   72 31.500
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   224 16.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 47.626
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   109 23.813
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   108 23.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 45.189
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   239 21.626
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   204 23.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 44.75
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   32 44.750
  Zdobinská Karolína      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 41.565
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   181 21.251
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   186 20.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 34.254
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   184 19.033
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   233 15.221
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 32.375
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   62 32.375
  Krajánková Alena      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 28.142
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   177 15.360
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   221 12.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 26.44
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   231 13.032
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   260 13.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 25.69
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   392 7.657
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   154 18.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 20.002
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   189 17.971
18079 Iveta Valentová CHRUPEK Chrudim   539 2.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 17.158
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   292 10.563
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   437 6.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 16.877
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   261 16.877
  Zdena Kynclová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
19079 Jaroslav Štol CHRUPEK Chrudim   951 0.000
19078 Jana Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   953 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Kodrič, Božo      0
  Kodrič, Martina      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Rafał Teufel      0
  Dorota Teufel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
19075 Jasmína Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   954 0.000
19076 Jakub Štol "J" CHRUPEK Chrudim   950 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
19074 Petr Schejbal CHRUPEK Chrudim   915 0.000
  Krajánková, Alena Ml.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
19070 Denisa Dočyncová "J" CHRUPEK Chrudim   733 0.000
  Novotný, Filip      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
19071 Matěj Dočynec "J" CHRUPEK Chrudim   734 0.000
  Zelenková, Zuzana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
19072 Alena Schejbalová CHRUPEK Chrudim   916 0.000
19073 Lukáš Schejbal "J" CHRUPEK Chrudim   914 0.000