19043
Počet přihlášených týmů: 23
regionál Orlovský kahan Pořádá TOP - ORLOVÁ   7.9.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 108.625
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   17 38.875
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   43 34.875
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   42 34.875
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   130 24.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 100.375
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   39 42.500
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   38 31.250
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   69 26.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 100.126
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   122 26.563
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   99 32.563
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   106 41.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 92.501
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   64 38.375
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   114 31.188
16105 František Krpec HRODE Krumsín   131 22.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 92.063
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   65 35.750
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   63 26.719
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   59 29.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 87.095
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   139 29.782
13060 Petr Janík PCBD   86 26.563
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   116 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 82.938
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   67 29.750
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   50 33.250
13007 Jana Burešová HAPEK   77 19.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 70.44
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   163 21.876
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   224 22.251
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   176 26.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 53.726
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   128 22.315
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   233 16.596
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   257 14.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 53.064
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   115 25.250
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   261 14.470
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   317 13.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 48.876
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   33 39.750
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   456 4.938
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   516 4.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 46.596
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   526 4.625
17035 Lenka Konšelová HAPEK   225 15.595
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   127 26.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 42.848
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   288 15.095
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   335 7.439
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   173 20.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 37.375
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   170 32.750
21798 Martin Kotas TOP - ORLOVÁ   413 4.625
  Bačo Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 35.503
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   270 15.689
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   254 13.220
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   397 6.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 27.846
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   363 8.095
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   292 14.782
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   492 4.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 26.97
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   313 10.501
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   348 9.344
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   320 7.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 20.346
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   408 8.408
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   332 11.938
  Dujava Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 20.189
16142 František Fajmon PAK Albrechtice   290 11.064
16004 Matěj Šimara "J" PAK Albrechtice   514 4.750
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   523 4.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 10.501
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   489 4.063
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   490 4.063
18044 Monika Jaworková TOP - ORLOVÁ   589 2.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Pompová Lýdia - SVK      0
  Federová Karolína - SVK      0
  Štrkáč Ladislav - SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
  Bogusław Biel      0
  Wiesław Stasica      0
  Jakub Grzybowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Lacková Andrea - SVK      0
  Baláž Dárius - SVK      0
  Kováč Santiago - SVK      0