19044
Počet přihlášených týmů: 35
regionál Pepáčkovo koulení Pořádá PCP LIPNÍK   18.5.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 91.75
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   4 47.375
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   19 44.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 64.813
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   102 33.938
23056 Margita Malá FRAPECO   152 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 62.064
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   56 30.626
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   49 31.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 53.595
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   57 36.688
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   185 16.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 53.189
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   81 28.594
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   86 24.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 50.968
12070 Petr Mrázek PC Kolová   22 44.875
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   388 6.093
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 50.252
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   164 29.126
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   161 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 48.376
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   89 24.188
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   90 24.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 47.594
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   126 22.250
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   159 25.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 46.908
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   143 23.376
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   135 23.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 42.567
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   101 21.127
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   100 21.440
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 42
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   21 42.000
  Karolina Zdobinská      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 40.47
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   175 20.938
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   158 19.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 39.16
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   172 17.439
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   230 21.721
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 38.471
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   219 18.126
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   194 20.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 35.533
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   105 22.751
98432 Pavel Pažout PCP LIPNÍK   330 12.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 34.848
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   281 16.471
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   149 18.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 33.863
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   259 15.486
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   242 18.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 32.565
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   200 16.751
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   214 15.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 31.375
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   60 31.375
  Růžička Richard      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 28.425
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   293 12.017
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   294 16.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 28.22
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   132 20.376
14001 Jan Ježek "J" PEK STOLÍN   392 7.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 27.94
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   222 14.439
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   228 13.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 26.065
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   217 18.845
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   391 7.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 26.001
18130 Oldřich Semrád POP Praha   311 11.735
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   352 14.266
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 23.438
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   365 10.219
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   312 13.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 22.83
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   212 16.438
18043 Nina Rousková "J" PEK STOLÍN   456 6.392
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 20.97
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   157 20.970
  Sedláčková Hedvika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 17.846
16117 Václav Stejskal JAPKO   224 17.846
  Jiřina ŠUPOLÍKOVÁ      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 17.377
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   416 8.189
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   304 9.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 11.69
17021 Kryštof Marek "J" PEK STOLÍN   539 4.438
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   459 7.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 6.5
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   501 4.625
14061 Milan Schneider SKP Kulová osma   596 1.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 6.406
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   546 3.406
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   556 3.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Jan Boček      0
  Lenka Bohacova      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Pažout Josef      0
  Hajný František      0