19045
Počet přihlášených týmů: 28
regionál O Kořist z Mordové rokle Pořádá PCP LIPNÍK   10.8.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 144
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   13 59.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   28 47.250
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   46 37.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 122.875
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   26 41.500
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   16 50.500
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   89 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 117.25
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 47.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   22 35.750
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   33 34.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 108.594
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   10 42.625
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   36 39.875
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   109 26.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 104.094
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   37 38.625
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   67 27.719
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   50 37.750
  ----------------------      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 95.531
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   114 28.031
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   53 33.750
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   52 33.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 94.064
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   107 28.751
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   49 34.500
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   99 30.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 88.252
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   63 30.126
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   84 27.376
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   126 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 83.813
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   57 38.750
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   23 37.188
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   366 7.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 79.815
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   39 32.501
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   81 21.876
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   60 25.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 79.501
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   41 32.688
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   197 12.188
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   56 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 78.643
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   51 35.938
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   119 26.876
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   210 15.829
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 67.971
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   217 14.721
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   87 26.625
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   88 26.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 65.097
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   80 27.031
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   151 21.970
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   214 16.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 64.068
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   190 19.377
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   130 23.002
15068 Kamil Žárský POP Praha   102 21.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 63.158
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   170 21.626
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   163 22.438
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   177 19.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 57.504
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   82 23.751
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   218 16.158
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   232 17.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 54.941
18130 Oldřich Semrád POP Praha   236 17.360
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   290 16.235
16117 Václav Stejskal JAPKO   207 21.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 47.908
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   141 26.594
19015 Jan Lukaševič PC Mimo Done Nymburk   533 2.562
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   187 18.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 45.8
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   288 14.471
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   225 17.594
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   261 13.735
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 43.284
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   280 9.000
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   164 18.611
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   184 15.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 39.346
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   196 16.626
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   249 13.564
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   317 9.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 23.346
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   381 6.532
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   148 16.814
  Josef Pazout      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 22.269
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   220 14.111
14103 Josef Kalianko PCFT Sokoleč   515 0.938
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   369 7.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.282
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   182 20.282
  Michaela Zítková      0
  Miroslav Šuk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 18.034
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   415 7.189
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   473 5.344
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   464 5.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Evča Šoustková      0
  Pepa Zeman      0
  Helča Ečerová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Petr Rafaj      0
  Radek rafaj      0
  Jaroslav Šíma      0