19047
Počet přihlášených týmů: 52
regionál Světový den koulí 2019 Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   9.3.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 108
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 60.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   24 48.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 84.125
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   19 34.125
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   39 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 84
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   38 36.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   13 47.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 82.126
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 52.375
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   101 29.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 80.876
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.250
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   79 31.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 73.688
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   25 37.875
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   26 35.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 67.75
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   90 31.500
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   41 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 66.251
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   15 33.563
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   16 32.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 65.157
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   147 17.282
12070 Petr Mrázek PC Kolová   20 47.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 61.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   96 28.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   67 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 56.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   49 29.625
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   59 27.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 56.75
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   63 27.875
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   51 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 56.626
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   65 28.313
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   66 28.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 56.439
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   74 31.188
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   159 25.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 56.001
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   198 22.001
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   61 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 54.25
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   81 26.875
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   95 27.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 53.376
15068 Kamil Žárský POP Praha   97 23.876
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   46 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 47.847
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   108 19.096
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   121 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 47.767
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   22 39.000
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   377 8.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 46.047
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   106 26.156
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   177 19.891
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 45.128
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   127 21.689
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   104 23.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 44.455
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   230 19.298
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   145 25.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 44.002
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   213 15.658
23056 Margita Malá FRAPECO   175 28.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 43.516
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   358 8.141
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   56 35.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 41.635
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   80 29.375
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   214 12.260
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 41.503
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   180 24.501
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   297 17.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 40.064
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   315 16.125
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   182 23.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 38.127
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   176 19.782
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   162 18.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 37.628
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   126 20.564
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   188 17.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 36.907
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   142 21.313
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   194 15.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 35.311
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   221 20.187
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   228 15.124
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 33.814
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   237 18.486
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   332 15.328
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 33.566
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   168 16.564
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   156 17.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 33.221
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   277 16.219
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   296 17.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 29.501
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   375 4.407
13060 Petr Janík PCBD   128 25.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 25.969
16110 Jan Müller PC Mimo Done Nymburk   561 0.875
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   103 25.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 19.189
18111 František Rieger PC Mimo Done Nymburk   560 1.907
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   207 17.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 18.939
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   260 16.720
15073 Josef Malý UBU - United Balls of Únětice   586 2.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 17.892
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   448 2.000
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   200 15.892
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 13.019
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   291 8.987
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   426 4.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 12.907
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   543 4.032
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   406 8.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 11.096
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   781 0.000
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   356 11.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 10.312
18005 Josef Procházka SKP Řepy   326 10.312
  Satranský Jaroslav Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 9.204
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   393 8.157
16064 Luboš Hykl Spolek Park Grébovka   537 1.047
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 8.181
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   520 3.774
18021 Věra Čapková SKP Řepy   518 4.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Dan Moos      0
  Irca Soukupova      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Charles Bruner      0
  Pepa Zeman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Vladimír Papoušek      0
  Antonín Krucký      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   765 0.000
  Smieško Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Kohout Jiří, Ořech      0
  Kohoutová Božena, Ořech      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Schwede Detlef, Chemnitz, Německo      0
  Wonsack, Chemnitz, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Evča Šoustková      0
  Helča Ečerová      0