19053
Počet přihlášených týmů: 19
regionál Grand Prix Egrensis Pořádá PC Egrensis   21.9.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 53.657
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   143 25.469
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   84 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 40.767
10082 Roman Krassa PC Egrensis   104 26.251
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   208 14.516
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 38.314
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   97 23.142
99594 Josef Gubiš PC Kolová   167 15.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 22.704
18012 Christo Christov SKP Řepy   258 11.516
18013 Irena Christovová SKP Řepy   265 11.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 22.001
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   367 7.875
21768 Petr Plucar PC Kolová   231 14.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 19.188
28038 Marie Hokešová PC Kolová   249 9.594
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   250 9.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 17.627
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   279 9.501
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   326 8.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 14.44
18046 Axel Fleischer PC Egrensis   295 7.220
18047 Sandra Fleischer PC Egrensis   296 7.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 12.252
15074 Martin Pechr PC Egrensis   307 8.470
19031 Filip Říha "J" PC Egrensis   414 3.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 9.032
10094 František Šatra PC Egrensis   503 3.688
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   379 5.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 8.502
10033 Ladislav Velek PK Mariánské Lázně   402 4.251
10021 Zdeněk Hanzlík PK Mariánské Lázně   401 4.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 6.203
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   398 5.297
19062 Zdeňka Špannerová Sokol Kostomlaty   534 0.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 4.252
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   440 2.814
28036 Jindřich Zoubek CP VARY   544 1.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 1.751
17059 Tomáš Kula CP VARY   517 1.751
19068 Pavel Maglia CP VARY   847 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 0
  Vecile Lore      0
  Richter Werner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 0
  Rechbach Doris      0
  Remeld Glaude      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 0
10092 Ingrid Stephan PC Egrensis   923 0.000
16046 Wilhelm Weinberger PC Egrensis   976 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 0
  Peter Günther      0
  Stephan Weigel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 0
  Štantejský Miloš      0
  Kubová Alena      0