19054
Počet přihlášených týmů: 36
regionál Beraní koule Pořádá PAK Albrechtice   6.4.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 100.625
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   12 48.625
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   7 52.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 84.625
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   36 34.625
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 68.439
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   93 38.313
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   124 30.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 66.625
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   91 36.625
16105 František Krpec HRODE Krumsín   113 30.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 66
16106 Robin Konšel "J" PCBD   89 34.250
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   38 31.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 63.188
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   153 27.688
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   130 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 60
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   52 31.125
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   135 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 57.188
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   138 29.750
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   203 27.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 56.782
13060 Petr Janík SLOPE BRNO   127 25.532
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   73 31.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 54.813
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   74 28.375
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   129 26.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 50.5
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   164 19.469
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   136 31.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 44.188
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   40 38.000
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   468 6.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 43.69
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   223 18.689
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   173 25.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 42.564
10046 Anna Poláchová "E" PAK Albrechtice   331 15.501
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   181 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 29.566
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   399 9.689
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   198 19.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 24.738
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   279 11.751
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   314 12.987
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 24.252
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   277 13.064
16142 František Fajmon PAK Albrechtice   289 11.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 24.252
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   291 15.939
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   433 8.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 23.876
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   186 23.876
  Ladislav Vašíček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 23.643
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   411 6.954
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   286 16.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 22.751
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   216 18.282
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   493 4.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 20.502
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   250 13.939
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   379 6.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 18.876
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   344 12.875
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   469 6.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 18.162
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   390 7.972
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   350 10.190
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 15.346
96225 Karel Brož SOKOL STAŘÍČ   700 0.000
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   241 15.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 11.626
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   452 6.875
16004 Matěj Šimara "J" PAK Albrechtice   522 4.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 11.158
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   362 11.158
  Jarda Knápek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 8.688
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   482 4.875
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   507 3.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 2.5
96229 Vladimír Plesník SOKOL STAŘÍČ   850 0.000
26039 Martin Kozelský SOKOL STAŘÍČ   582 2.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0.563
17037 Hana Vilímová SOKOL STAŘÍČ   670 0.375
17036 Jiří Vilím SOKOL STAŘÍČ   676 0.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Jacek Mitmański      0
  Krzysztof Bentkowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Piršel Miroslav      0
  Piršelová Gréta      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Adrian Latkowski      0
  Andrzej Antczak      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Adam Gajda      0
  Łukasz Bugaj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  P. Wasilewska      0
  R. Bentkowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Bogusław Biel      0
  Wiesław Stasica      0