19054
Počet přihlášených týmů: 36
regionál Beraní koule Pořádá PAK Albrechtice   6.4.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 102.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   12 50.375
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   8 52.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 89.875
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   31 38.875
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 51.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 71.751
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   86 39.875
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   117 31.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 66.75
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   90 37.125
16105 František Krpec HRODE Krumsín   115 29.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 66
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   88 34.250
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   39 31.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 61.188
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   155 26.563
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   130 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 57.063
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   134 29.500
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   198 27.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 56.282
13060 Petr Janík PCBD   127 25.532
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   68 30.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 54.313
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   73 28.250
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   129 26.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 51.437
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   164 19.406
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   132 32.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 49.5
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   63 26.625
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   166 22.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 43.69
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   225 18.689
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   171 25.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 40.751
10046 Anna Poláchová "E" PAK Albrechtice   350 14.063
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   183 26.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 40.502
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   185 23.751
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   228 16.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 40.063
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   40 36.875
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   560 3.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 34.314
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   344 12.220
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   202 22.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 27.44
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   432 7.876
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   199 19.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 25.299
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   370 9.079
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   286 16.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 22.689
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   287 11.501
16142 František Fajmon PAK Albrechtice   284 11.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 22.501
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   215 18.032
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   492 4.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 20.876
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   306 14.251
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   477 6.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 20.502
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   247 13.939
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   383 6.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 19.256
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   355 9.847
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   364 9.409
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 18.876
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   347 12.875
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   469 6.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 16.753
19005 Ivo Žídek SOKOL STAŘÍČ   626 1.188
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   235 15.565
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 16.503
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   305 10.627
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   486 5.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 9.938
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   452 5.500
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   472 4.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 8.938
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   494 5.625
16004 Matěj Šimara "J" PAK Albrechtice   559 3.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 8.625
15005 Josef Polách PAK Albrechtice   408 8.625
  Růžena Kutějová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 7.627
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   522 4.189
16019 Jana Kohutová SOKOL STAŘÍČ   541 3.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Jacek Mitmański      0
  Krzysztof Bentkowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Piršel Miroslav      0
  Piršelová Gréta      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Adrian Latkowski      0
  Andrzej Antczak      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Adam Gajda      0
  Łukasz Bugaj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  P. Wasilewska      0
  R. Bentkowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Bogusław Biel      0
  Wiesław Stasica      0