19057
Počet přihlášených týmů: 25
regionál Přebor KV a PLZ kraje - memoriál Mirka Valenty Pořádá PC Kolová   9.11.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 104.5
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   9 58.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 46.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 70.25
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   39 37.500
12070 Petr Mrázek PC Kolová   103 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 68.284
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   25 49.000
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   190 19.284
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 57.143
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   105 25.017
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   42 32.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 55.188
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   111 27.000
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   81 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 47.064
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   85 23.876
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   144 23.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 46.814
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   173 24.563
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   168 22.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 43.439
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   165 17.313
25014 Václav Mráz PK OSIKA   94 26.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 42.752
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   140 20.251
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   80 22.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 37.393
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   208 16.330
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   187 21.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 34.328
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   35 31.750
15028 Michal Čížek Petank Club Praha   536 2.578
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 26.095
21768 Petr Plucar PC Kolová   195 17.407
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   298 8.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 24.892
18012 Christo Christov SKP Řepy   248 12.610
18013 Irena Christovová SKP Řepy   258 12.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 23.688
28038 Marie Hokešová PC Kolová   234 11.844
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   235 11.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 20.877
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   314 9.751
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   267 11.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 19.657
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   379 5.625
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   247 14.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 17.125
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   347 10.625
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   361 6.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 12.908
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   360 6.594
16145 Josef Smitek PC Egrensis   403 6.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 9.423
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   348 7.766
15012 Pavel Benčík PC Egrensis   614 1.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 6.315
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   423 3.752
28036 Jindřich Zoubek CP VARY   518 2.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 5.876
19031 Filip Říha "J" PC Egrensis   363 5.876
  Gordonová Květa PCE      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 5.688
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   443 2.844
20724 Karel Rytíř PC Kolová   444 2.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 5.063
24320 Romana Vančurová PC Kolová   522 1.813
22979 Slavomír Kratochvíl PC Kolová   387 3.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 4.564
17059 Tomáš Kula CP VARY   499 1.751
14026 Renata Kloudová CP VARY   430 2.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0.25
22980 Petr Kyzivát PC Kolová   637 0.250
  Pavel Čaďák      0