19059
Počet přihlášených týmů: 49
regionál Valšovický pohár Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice   20.7.2019 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 37.625
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   82 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 36.625
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   54 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 34
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   60 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 33.5
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   21 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 33.281
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   87 33.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 32.75
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   33 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 30.5
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   113 30.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 30.125
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   59 30.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 28.25
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   76 28.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 28.188
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   61 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 28
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   88 28.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 27.938
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   163 27.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 27.438
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   161 27.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 27.188
26043 Pavel Král FENYX Adamov   85 27.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 24.813
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   109 24.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 24.064
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   119 24.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 23.125
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   127 23.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 22.938
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   131 22.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 22.126
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   194 22.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 21.875
16105 František Krpec HRODE Krumsín   143 21.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 21.721
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   153 21.721
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 21.72
13060 Petr Janík PCBD   120 21.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 21.251
13007 Jana Burešová HAPEK   49 21.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 19.251
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   215 19.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 17.814
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   246 17.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 17.751
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   195 17.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 17.126
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   277 17.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 15.594
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   307 15.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 15.44
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   233 15.440
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 15.235
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   241 15.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 14.564
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   260 14.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 14.033
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   284 14.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 13.908
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   313 13.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 13.502
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   319 13.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.844
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   263 11.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 11.753
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   329 11.753
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 10.813
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   262 10.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 8.938
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   349 8.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 7.815
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   437 7.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 7.626
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   423 7.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 6.657
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   456 6.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 5.438
16019 Jana Kohutová SOKOL STAŘÍČ   497 5.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 3.282
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   534 3.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Tereza Valošková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Libor Lavička - SK BUCHLOVICE      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Jarek Morisch      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Jahnová Monika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Jahn Ondřej      0