19060
Počet přihlášených týmů: 46
regionál Svatováclavské koulení Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice   28.9.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 80.375
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   41 44.500
10047 Vojtěch Žiak PAK Albrechtice   46 35.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 71.625
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   48 38.375
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   53 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 70.375
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   84 32.250
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   28 38.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 58.938
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   40 33.250
13060 Petr Janík PCBD   86 25.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 58.375
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   112 29.500
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   99 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 54.938
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   65 29.750
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   124 25.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 52.187
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   73 29.125
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   128 23.062
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 52
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   179 30.500
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   175 21.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 49.814
16105 František Krpec HRODE Krumsín   131 23.688
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   132 26.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 46.907
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   159 31.500
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   269 15.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 44.532
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   278 15.907
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   67 28.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 43.345
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   136 23.813
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   213 19.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 40.565
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   221 22.251
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   248 18.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 40.19
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   118 20.095
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   119 20.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 39.375
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   19 39.375
  Dujava Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 39.252
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   171 20.720
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   215 18.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 37.285
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   290 14.970
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   130 22.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 35.941
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   253 15.627
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   172 20.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 33.876
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   117 28.563
19040 Tomáš Olbort Orel Řečkovice   366 5.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 33.752
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   133 25.719
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   415 8.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 32.75
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   72 32.750
  Vladimírek Mašláň      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 32.628
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   229 17.283
17035 Lenka Konšelová HAPEK   224 15.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 31.63
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   193 18.346
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   281 13.284
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 31.375
13066 Pavel Ondruška SKP Hranice VI.-Valšovice   429 4.375
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   184 27.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 28.688
26020 Martin Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   640 1.188
26043 Pavel Král FENYX Adamov   120 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 27.158
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   167 21.876
13021 Jiří Metzker HAPEK   400 5.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 27.002
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   267 14.501
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   280 12.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 26.313
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   177 26.313
  Ptáček L      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 25.83
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   297 11.985
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   239 13.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 23.784
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   295 15.189
10046 Anna Poláchová "E" PAK Albrechtice   335 8.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 23.377
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   305 14.219
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   333 9.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 21.002
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   482 5.563
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   268 15.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 20.219
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   287 15.094
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   430 5.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 16.502
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   316 10.001
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   354 6.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 15.034
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   403 7.048
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   386 7.986
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 12.971
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   310 9.439
15052 Petr Macek KLIP Litovel   458 3.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 12.813
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   350 8.844
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   516 3.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 12.438
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   294 12.438
  Mareček Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 7.908
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   321 7.908
  Valošková Terezka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 6.939
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   334 6.939
  Růžena Kutějová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 6.375
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   421 6.375
  Kreml Jaroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 5.377
19046 Dominik Palička SKP Hranice VI.-Valšovice   641 1.188
13011 Petr Navrátil HAPEK   468 4.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0.375
14021 Zbyněk Grepl KLIP Litovel   686 0.375
  Petr Linduška      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Zdeněk Tyšl      0
  Petra Lužová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Jahnová Monika      0
  Jahn Ondřej      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Bozo Kodric Slovinsko      0
  Martina Kodric Slovinsko      0