19067
Počet přihlášených týmů: 28
regionál VC pivovaru LITOVEL Pořádá SLOPE BRNO   13.4.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 141
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   32 39.625
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   12 51.375
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 100.563
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   87 37.125
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   130 35.625
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   155 27.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 96.25
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   41 36.875
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   40 31.750
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   63 27.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 89.579
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   54 31.375
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   137 32.250
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   97 25.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 87.156
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   98 34.750
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   103 27.062
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   126 25.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 86.251
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   197 22.376
16105 František Krpec HRODE Krumsín   113 29.625
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   86 34.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 82.626
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   156 21.251
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   71 31.875
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   135 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 76.751
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   84 39.875
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   116 32.001
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   460 4.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 69.876
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   65 33.250
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   142 28.063
21813 Hana Šrubařová Carreau Brno   284 8.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 66.688
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   128 34.906
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   150 22.281
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   342 9.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 53.438
24310 Radek Netušil PCBD   33 34.500
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   368 7.688
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   266 11.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 52.096
96196 Arnošt Fabík HP TŘEBÍČ   399 7.063
98422 Pavel Hejl St. PCBD   194 17.501
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   106 27.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 46.049
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   168 16.220
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   144 23.469
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   316 6.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 37.221
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   346 7.376
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   476 7.406
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   244 22.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 34.986
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   358 13.235
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   157 21.751
  Sedláčková Hedvika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 34.593
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   224 19.843
98419 František Harašta SLOPE BRNO   318 13.625
28024 František Stacke SLOPE BRNO   647 1.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 30.094
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   364 11.625
99500 Vlastimila Hašková SLOPE BRNO   343 8.219
10072 Jiří Bradáč SLOPE BRNO   372 10.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 29.034
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   238 15.845
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   338 13.189
18137 Rolf Steiner Orel Řečkovice   881 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 26.5
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   351 10.937
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   247 15.563
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   807 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 22.502
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   233 19.189
17076 Tereza Horčicová "J" SLOPE BRNO   622 2.250
18107 Michal Bejšovec "J" Orel Řečkovice   658 1.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 21.001
18060 Franjo Kvítek PC AUSTERLITZ 1805   339 10.094
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   309 10.907
  Olbort Tomáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 18.689
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   239 16.032
96025 Renata Stoklásková FŇÁKY BRNO   435 2.657
  Horčicová Eva      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 18.156
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   291 9.078
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   292 9.078
  Lazarová Blanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 5.281
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   421 5.281
  Petrželka Pepa      0
  Petrželka Josef      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Libor Lavička      0
  Jiří Sonntag      0
  Milana Lavičková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Karásková Marta      0
  Zajícová Jarmila      0
  Světlíková Jana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
  Klúčiková Dana      0
  Adler Juraj      0
  Volárik Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  Dvořáková Jarmila      0
  Nožičková Helena      0
  Cahová Milena      0