19068
Počet přihlášených týmů: 45
regionál Zlaté prasátko Pořádá SLOPE BRNO   26.10.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 147.375
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   43 39.625
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 56.000
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   5 51.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 122.875
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 48.000
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   72 30.625
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   33 44.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 116.126
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   19 50.000
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   62 34.938
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   35 31.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 110.75
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   124 25.375
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   30 42.250
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   36 43.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 106.813
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   92 36.250
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   127 38.000
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   99 32.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 88.063
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   108 30.000
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   116 29.250
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   115 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 75.503
27069 Michal Preuss POP Praha   60 27.876
26074 Ondřej Preuss POP Praha   85 25.127
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   76 22.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 61.938
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   514 4.375
16105 František Krpec HRODE Krumsín   88 28.500
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   126 29.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 60.44
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   234 12.876
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   174 25.313
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   216 22.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 56.75
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   237 15.000
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   104 24.000
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   158 17.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 48.131
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   156 16.502
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   170 19.283
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   217 12.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 47.097
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   142 22.251
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   222 16.970
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   336 7.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 46.784
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   290 13.063
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   259 12.970
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   161 20.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 45.157
14010 Marie Bayer Kamarádová PCBD   701 0.000
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   150 17.907
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   121 27.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 44.125
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   21 44.125
  Dana Klúčiková      0
  Matej Krajčovič      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 43.657
26043 Pavel Král FENYX Adamov   119 28.375
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   274 15.282
  Jean Christophe Longuet      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 38.597
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   289 11.407
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   334 8.939
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   251 18.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 31.941
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   227 13.064
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   230 12.189
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   442 6.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 29.58
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   338 5.704
13060 Petr Janík PCBD   86 23.876
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 28.846
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   293 11.626
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   279 13.626
96025 Renata Stoklásková FŇÁKY BRNO   416 3.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 27.157
98419 František Harašta SLOPE BRNO   214 15.282
21795 Luboš Šlapanský St. SLOPE BRNO   253 11.875
  doplníme      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 23.955
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   270 10.626
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   240 12.860
25087 Jarmila Kalábová SLOPE BRNO   640 0.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 15.096
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   239 15.096
  Ptáček Lubomír      0
  ¨doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 13.844
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   380 5.781
10072 Jiří Bradáč SLOPE BRNO   355 6.313
99500 Vlastimila Hašková SLOPE BRNO   541 1.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 13.751
16028 Ivana Braunová PC AUSTERLITZ 1805   467 2.688
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   387 7.500
22990 Jaromír Svoboda PC AUSTERLITZ 1805   447 3.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 11.283
99559 Jan Hrbáček PCBD   371 4.907
21808 Tomáš Bayer PC AUSTERLITZ 1805   700 0.000
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   376 6.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 10.752
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   326 7.752
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   551 3.000
  Růžena Kutějová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 7.125
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   343 4.125
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   592 2.750
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   690 0.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 6.688
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   507 6.688
  Martin Souček      0
  Martin Lapeš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 5.376
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   440 3.501
11060 Vladislav Kalvoda SLOPE BRNO   503 1.875
  Jarka Lukášová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 4.25
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   879 0.000
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   504 2.719
15084 Jan Semotam 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   528 1.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 1.688
14021 Zbyněk Grepl KLIP Litovel   610 1.688
  Hlaváč Mira      0
  Hlaváčová Alča      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0.469
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   639 0.469
  Štěpánek Michal      0
  Čtvrtečka Václav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Janette Méry      0
  Jozef Méry      0
  ?      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Zajícová Jarmila      0
  Nožičková Helena      0
  Hledáme      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Juraj Adler - SR licenc.      0
  Dušan Lančarič - SR licenc.      0
  Michal Stano - SR licenc.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Jajcajová Mária      0
  Kadlečíková Ivica      0
  Izso Roman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  Dohnalová Marta      0
  Cahová Emilie      0
  Dvořáková Jarmila ing.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Rudolf Pulman SVK      0
  Olga Whitworth SVK      0
  Jozef Karacsony SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Kankara Matej SVK      0
  Etela Krchnakova SVK      0
  Miroslav Cernak SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Toman Vladimír      0
  Šebena Patrik      0
  Volárik Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Josef Dohnal      0
  Martin Jiroušek      0
  Marcela Filova      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Kalas Štěpán      0
  Kalasová Anna      0
  Oujezdský Miroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Karásková Marta      0
  Světlíková Jana      0
  Lukešová Jarmila      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  nevyplněno      0
  Ptáček Lubomír      0
  nevyplněno      0