19069
Počet přihlášených týmů: 34
regionál FISHING Cup Pořádá SLOPE BRNO   16.11.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 144.938
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 45.500
21775 Jan Michálek Carreau Brno   16 36.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 134.75
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   8 58.000
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 38.875
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   28 37.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 121.313
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 46.500
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   10 43.750
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   53 31.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 116.75
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   42 41.750
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   57 35.625
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   18 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 110.063
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   69 31.438
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   56 33.375
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   46 45.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 89.563
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   58 30.219
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   65 27.344
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   70 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 86.72
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   238 12.970
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   23 40.500
12070 Petr Mrázek PC Kolová   104 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 81.157
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   61 32.375
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   155 25.563
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   101 23.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 80.563
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   99 31.250
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   81 23.938
26043 Pavel Král FENYX Adamov   128 25.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 79.531
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   51 32.375
13007 Jana Burešová HAPEK   83 20.625
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   137 26.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 60.906
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   24 36.500
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   106 24.406
  Klučíková Dana ( SVK )      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 59.001
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   133 30.032
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   210 17.094
21795 Luboš Šlapanský St. SLOPE BRNO   248 11.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 54.943
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   185 18.158
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   234 14.346
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   152 22.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 54.065
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   206 21.938
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   241 20.251
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   254 11.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.001
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   122 29.250
12002 Jiří Charvát HRODE Krumsín   417 2.625
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   141 22.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 41.003
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   334 12.813
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   263 15.595
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   286 12.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 37.128
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   276 12.189
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   347 7.501
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   243 17.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 32.298
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   329 6.860
13060 Petr Janík PCBD   87 25.438
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 30.333
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   153 18.096
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   360 8.970
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   516 3.267
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 30.314
18107 Michal Bejšovec "J" Orel Řečkovice   661 0.688
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   125 28.813
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   601 0.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 21.627
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   398 8.189
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   287 13.438
  Mareček Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 20.424
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   406 4.906
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   295 11.454
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   418 4.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 19.188
15013 Gabriela Krupicová Carreau Brno   535 3.125
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   271 16.063
  Řeřucha Kamil (Les Renegades)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 15.032
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   323 5.250
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   532 3.875
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   415 5.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 14.329
19064 Michal Hodboď "E" Orel Řečkovice   565 2.281
19063 Petr Hodboď Orel Řečkovice   772 0.000
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   244 12.048
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 14.157
98419 František Harašta SLOPE BRNO   250 10.938
22982 Ivan Hrbáček SLOPE BRNO   506 1.750
17028 Vojtěch Horčica SLOPE BRNO   606 1.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 12.782
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   280 12.782
  Zdeněk Smieško      0
  Jana Křešťáková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 11.439
22990 Jaromír Svoboda PC AUSTERLITZ 1805   404 4.626
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   441 6.813
  Mikešová Iva      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 5.656
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   462 3.500
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   610 1.375
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   655 0.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0.813
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   650 0.813
  Štěpánek Michal      0
  Čtvrtečka Václav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Dohnalová Marta Pohořelice      0
  Nožičková Helena      0
  Světlíková Jana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Rafał Teufel      0
  Andrzej Antczak      0
  Adrian Latkowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Rita Wagnerová      0
  Ludmila Mesiariková      0
  Peter Anger      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Toman Vladimír      0
  Stano Michal      0
  Seman Stanislav      0