19070
Počet přihlášených týmů: 57
regionál Nakashi Cup Pořádá CdP Loděnice   6.4.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 104.5
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   48 44.500
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 60.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 99.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   14 46.750
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 53.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 96.875
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 50.875
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   17 46.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 89.875
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   38 51.500
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   42 38.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 83
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   36 40.500
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   13 42.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 81.626
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 49.250
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   32 32.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 73.375
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   18 47.250
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   94 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 72.938
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   26 37.500
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   27 35.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 72
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   15 36.375
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   16 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 71.125
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   19 41.000
98373 Romana Hodboďová POP Praha   93 30.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 67.688
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   78 32.188
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   77 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 67.626
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   200 22.001
12070 Petr Mrázek PC Kolová   24 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 66.876
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   41 36.250
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   100 30.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 65.094
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   22 50.500
21851 Filip Hlaváček POP Praha   168 14.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 63.875
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   30 32.500
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   62 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 62.594
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 45.125
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   148 17.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 62.125
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   92 29.500
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   61 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 58.75
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   95 28.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   75 29.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 58.219
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   120 28.688
23056 Margita Malá FRAPECO   170 29.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 57.626
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   85 31.625
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   114 26.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 57.5
27069 Michal Preuss POP Praha   37 30.125
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   101 27.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 56.938
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   51 29.625
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   59 27.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 56.469
26074 Ondřej Preuss POP Praha   83 20.969
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   25 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 56.252
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   80 31.626
10082 Roman Krassa PC Egrensis   76 24.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 55.876
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   65 28.876
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   66 27.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 53.626
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   64 26.282
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   53 27.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 52.939
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   69 29.750
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   96 23.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 52.126
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   71 26.063
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   72 26.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 47.813
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   133 24.406
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   58 23.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 47.297
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   216 21.297
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   91 26.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 46.314
15068 Kamil Žárský POP Praha   105 20.064
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   46 26.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 45.19
25014 Václav Mráz PK OSIKA   98 23.377
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   121 21.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 44.157
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   81 26.875
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   254 17.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 41.191
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   126 19.877
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   116 21.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 41.063
19028 Eva Berkyová Petank Club Praha   551 0.813
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   79 40.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 40.941
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   118 20.314
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   124 20.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 38.877
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   172 20.157
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   160 18.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 38.375
11050 Blanka Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   301 13.844
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   173 24.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 37.691
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   146 19.127
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   158 18.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 35.158
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   180 16.173
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   165 18.985
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 31.329
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   203 13.985
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   191 17.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 28.221
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   188 16.439
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   251 11.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 26.081
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   131 19.314
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   380 6.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 23.22
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   162 22.564
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   575 0.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 22.703
21768 Petr Plucar PC Kolová   123 20.375
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   584 2.328
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 22.252
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   245 11.126
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   246 11.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 19.954
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   371 5.531
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   217 14.423
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 16.953
18005 Josef Procházka SKP Řepy   329 10.562
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   291 6.391
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 16.502
18012 Christo Christov SKP Řepy   283 9.157
18013 Irena Christovová SKP Řepy   379 7.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 15.877
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   252 12.564
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   514 3.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 11.549
29053 Petr Hytych CdP Loděnice   497 3.782
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   394 7.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 11.376
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   412 6.625
18021 Věra Čapková SKP Řepy   507 4.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 5.876
29052 Jan Paták CdP Loděnice   592 2.344
18104 Zuzana Víchová CdP Loděnice   508 3.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 5.125
29054 Pavel Tyrol CdP Loděnice   453 5.125
18054 Ondřej Pfeiffer Petank Club Praha   866 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 3.907
15026 Jiří Čermák CdP Loděnice   523 2.688
29060 Stanislav Fatka Ml. CdP Loděnice   644 1.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 1
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   638 1.000
14061 Milan Schneider SKP Kulová osma   893 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
15028 Michal Čížek Petank Club Praha   724 0.000
  Vladislav Svoboda      0