19072
Počet přihlášených týmů: 47
regionál Memoriál CdP Loděnice Pořádá CdP Loděnice   15.6.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 106.375
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   17 58.000
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   14 48.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 89.375
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   36 50.000
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   34 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 87.875
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   4 47.000
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   57 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 85.375
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   30 40.750
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   16 44.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 63
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   75 31.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   63 31.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 62.688
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   79 32.313
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   70 30.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 61.751
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   53 36.688
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   130 25.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 57.064
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   42 28.626
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   46 28.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 55.516
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   87 37.000
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   183 18.516
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 54.812
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   91 26.406
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   106 28.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 54.313
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   153 26.188
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   96 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 52.658
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   117 30.250
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   143 22.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 50.19
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   69 27.063
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   132 23.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 50.001
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   141 26.344
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   127 23.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 49.127
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   102 30.875
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   222 18.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 46.533
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   172 23.064
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   150 23.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 44.44
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   161 21.345
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   84 23.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 43.533
25014 Václav Mráz PK OSIKA   97 26.751
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   201 16.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 43.313
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   43 35.875
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   314 7.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 43.095
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   211 15.845
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   111 27.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 42.658
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   99 23.345
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   136 19.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 41.47
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   168 20.532
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   157 20.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 40.441
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   107 21.439
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   151 19.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 39.813
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   156 21.313
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   188 18.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 38.297
23055 Petra Husáková FRAPECO   512 4.078
23056 Margita Malá FRAPECO   145 34.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 32.987
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   320 15.016
16117 Václav Stejskal JAPKO   210 17.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 29.69
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   204 15.845
18105 Michal Hulec Bowle 09 Klatovy   203 13.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 24.251
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   357 9.015
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   258 15.236
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 21.519
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   239 10.064
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   242 11.455
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 20.44
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   276 12.063
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   319 8.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 20.204
18012 Christo Christov SKP Řepy   308 10.391
18013 Irena Christovová SKP Řepy   331 9.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 16.189
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   254 14.126
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   538 2.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 13.604
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   515 3.087
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   316 10.517
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 13.282
18021 Věra Čapková SKP Řepy   434 6.048
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   399 7.234
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 11.346
18005 Josef Procházka SKP Řepy   348 8.438
18010 Petr Gruber SKP Řepy   527 2.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 10.094
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   466 5.688
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   518 4.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 8.797
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   395 6.203
19027 Martin Jelínek Petank Club Praha   552 2.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 8.704
16145 Josef Smitek PC Egrensis   430 6.595
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   613 2.109
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 8.188
29054 Pavel Tyrol CdP Loděnice   450 5.469
29052 Jan Paták CdP Loděnice   576 2.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 7.266
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   414 7.266
  Moos Daniel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 6.376
29053 Petr Hytych CdP Loděnice   509 3.501
29060 Stanislav Fatka Ml. CdP Loděnice   565 2.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 5.532
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   385 5.532
  Tesařová Jana Praha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0.922
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   619 0.922
  Křížek Evžen Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Lišková Jiřina Praha 17      0
  Hrdinková Naďa Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Linková Eva Pha 17      0
  Cibulková Jana Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Evča Šoustková      0
  Charles Bruner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Helča Ečerová      0
  Pepa Zeman      0