19073
Počet přihlášených týmů: 18
regionál GEKON - O křišťálovou tašku Pořádá CdP Loděnice   27.7.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 143.125
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   12 59.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   35 47.250
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   49 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 72.813
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   92 39.125
23055 Petra Husáková FRAPECO   638 1.063
23056 Margita Malá FRAPECO   143 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 72.282
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   154 25.063
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   295 8.344
12070 Petr Mrázek PC Kolová   56 38.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 67.316
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   79 26.938
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   220 13.440
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   80 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 42.723
18130 Oldřich Semrád POP Praha   252 13.235
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   334 11.954
16117 Václav Stejskal JAPKO   223 17.534
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 38.016
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   348 10.141
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   108 27.875
  Smieško Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 28.959
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   230 14.143
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   283 7.408
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   282 7.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 25.391
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   187 18.485
19014 Lucie Plachá PC Mimo Done Nymburk   562 1.640
18003 Pavel Plachý PC Mimo Done Nymburk   453 5.266
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 19.72
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   253 13.563
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   529 2.063
15026 Jiří Čermák CdP Loděnice   475 4.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 18.531
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   363 7.203
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   327 9.859
19026 Amos Rendjambe Petank Club Praha   615 1.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 15.22
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   437 6.251
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   503 4.406
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   494 4.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 14.737
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   422 6.219
18021 Věra Čapková SKP Řepy   423 5.861
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   498 2.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 12.861
18005 Josef Procházka SKP Řepy   345 8.672
18010 Petr Gruber SKP Řepy   481 4.189
19007 Jiří Smělý SKP Řepy   912 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 12.393
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   336 9.252
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   515 3.141
  Křížek Evžen Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 12.252
29052 Jan Paták CdP Loděnice   556 3.001
18104 Zuzana Víchová CdP Loděnice   506 3.126
29060 Stanislav Fatka Ml. CdP Loděnice   456 6.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 1.828
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   566 1.828
  Lišková Jiřina Pha 17      0
  Hrdinková Naďa Pha 17      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 0
  Jára      0
  Petr      0
  Lukáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 0
  Helča Ečerová      0
  Pepa Zeman      0
  Evča Šoustková      0