19074
Počet přihlášených týmů: 62
regionál Pétanque na Výsluní Pořádá CHRUPEK Chrudim   6.4.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 83.75
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   8 47.125
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   47 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 71.877
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   27 43.250
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   64 28.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 68.688
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   54 32.875
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   85 35.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 53.125
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   118 27.125
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   132 26.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 52.845
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   268 17.220
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   19 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 42.532
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   144 22.157
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   174 20.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 42.005
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   114 21.190
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   111 20.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 41.159
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   140 26.407
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   196 14.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 39.968
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   224 19.562
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   197 20.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 39.188
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   143 24.469
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   262 14.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 38.938
98465 Martin Hájek PEK STOLÍN   248 17.250
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   154 21.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 38.377
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   296 14.563
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   183 23.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 37.922
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   323 16.016
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   170 21.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 36.251
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   313 16.125
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   225 20.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 35.375
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   55 35.375
  se svým bráchou      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 33.535
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   303 16.283
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   292 17.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 30.784
14055 Petr Stejskal JAPKO   229 14.126
16117 Václav Stejskal JAPKO   236 16.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 30.625
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   75 30.625
  Balcerek, Robert Polsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 30.252
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   239 23.252
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   483 7.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 29.425
16049 Josef Beránek PK Sezemice   155 20.439
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   315 8.986
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 25.094
16125 Adam Nývlt 1. KPK VRCHLABÍ   109 25.094
  :)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 22.923
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   156 16.031
18043 Nina Rousková "J" PEK STOLÍN   443 6.892
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 21.751
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   338 11.407
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   385 10.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 21.313
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   142 21.313
  Petr Linduška KLIP Litovel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.986
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   163 16.236
23049 Oldřich Brož Ml. PK 1293 Vojnův Městec   455 4.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 20.894
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   270 15.299
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   495 5.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 20.845
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   122 20.845
19012 Štěpán Menšík "J" PEK STOLÍN   818 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 20.189
12076 Barbora Mallatová PEK STOLÍN   330 11.845
14001 Jan Ježek "J" PEK STOLÍN   375 8.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 19.877
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   372 9.720
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   365 10.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 19.663
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   283 11.098
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   438 8.565
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 19.219
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   415 8.781
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   377 10.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 16.986
18130 Oldřich Semrád POP Praha   389 6.032
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   403 10.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 15.375
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   249 15.375
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 14.828
18035 Aneta Linhartová AURA Havlíčkův Brod   355 7.344
17025 Milan Jílek AURA Havlíčkův Brod   312 7.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 14.468
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   232 14.468
16139 Dana Visingerová PCP LIPNÍK   923 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 14.282
10036 Klára Fukalová JAPKO   513 2.141
10034 Milan Fukal JAPKO   271 12.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 14.001
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   261 14.001
  Spilka, Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 13.594
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   254 13.594
19011 Kryštov Menšík "J" PEK STOLÍN   817 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 12.47
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   386 9.064
15052 Petr Macek KLIP Litovel   562 3.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 11.735
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   215 11.735
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   905 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 11.692
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   466 4.783
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   418 6.909
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 11.22
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   366 10.689
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   665 0.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 11.173
96205 Jan Švimberský 1. KPK VRCHLABÍ   461 6.422
97272 Jaroslav Žižka 1. KPK VRCHLABÍ   504 4.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 9.001
28009 Radomíra Řezníčková 1. KPK VRCHLABÍ   492 4.110
98352 Blanka Štechová 1. KPK VRCHLABÍ   505 4.891
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 8.876
27051 Jana Srnská 1. KPK VRCHLABÍ   451 6.594
15075 Ludmila Švecová 1. KPK VRCHLABÍ   593 2.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 4.438
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   540 4.438
  Milan, Strouhal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 1.126
19008 Lukáš Pavlas PK Sezemice   595 0.563
19009 Alice Almaghrebi PK Sezemice   594 0.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  Evča Šoustková      0
  Charles Bruner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  Polsko II. Wiolka      0
  Polsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Helča Ečerová      0
  Pepa Zeman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Vaclav Mimra      0
  Michal Dusek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Svoboda Jan      0
  Kalianko Josef      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Vojta Schwarz      0
  Martïn Kratky      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Polsko - Wiolka      0
  Polska      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Michal - Pardubice      0
  Tomík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Filová, Marcela Slovensko      0
  Stano, Michal Slovensko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   730 0.000
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   877 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Soukup, Petr      0
  Fišer, Zbyněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Nazarko, Katarzyna Polsko      0
  Nazarko, Robert Polsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Chrupek 3      0
  Chrupek 3      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Winiarska, Małgorzata Polsko      0
  Stergiadis, Dariusz Polsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
19036 Michal Jurák AURA Havlíčkův Brod   772 0.000
19035 Petr Pokorný AURA Havlíčkův Brod   851 0.000