19075
Počet přihlášených týmů: 31
regionál Pétanque na Výsluní extra Pořádá CHRUPEK Chrudim   7.4.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 80.125
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   28 43.500
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   47 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 78.625
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   27 43.250
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   55 35.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 68.688
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   85 35.813
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   54 32.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 60.813
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   115 30.188
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   75 30.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 53.721
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   64 28.627
16125 Adam Nývlt 1. KPK VRCHLABÍ   109 25.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 53.125
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   118 27.125
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   132 26.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 52.845
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   268 17.220
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   19 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 42.596
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   144 22.157
16049 Josef Beránek PK Sezemice   155 20.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 41.503
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   126 20.189
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   117 21.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 36.251
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   313 16.125
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   225 20.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 29.361
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   174 20.375
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   315 8.986
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 28.799
16117 Václav Stejskal JAPKO   236 16.658
10034 Milan Fukal JAPKO   271 12.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 28.096
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   190 16.314
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   253 11.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 28.031
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   92 25.375
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   437 2.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 27.375
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   95 27.375
  Doplnim      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 26.875
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   81 26.875
  Balcerek, Robert Polsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 21.751
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   338 11.407
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   385 10.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 19.562
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   224 19.562
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 16.267
10036 Klára Fukalová JAPKO   513 2.141
14055 Petr Stejskal JAPKO   229 14.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 15.375
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   249 15.375
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 11.735
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   215 11.735
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   905 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 1.126
19008 Lukáš Pavlas PK Sezemice   595 0.563
19009 Alice Almaghrebi PK Sezemice   594 0.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  Nazarko, Katarzyna Polsko      0
  Nazarko, Robert Polsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Wioleta Kawczyńska PL      0
  Kawczyński Grzegorz PL      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Winiarska, Małgorzata Polsko      0
  Stergiadis, Dariusz Polsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Gądek Sergiusz      0
  Gardat Arek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
  Stano, Michal Slovensko      0
  Filová, Marcela Slovensko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
19035 Petr Pokorný AURA Havlíčkův Brod   851 0.000
19036 Michal Jurák AURA Havlíčkův Brod   772 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
  Chrupek 1      0
  Chrupek 1      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  Chrupek 2      0
  Chrupek 2      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Chrupek 3      0
  Chrupek 3      0