19076
Počet přihlášených týmů: 55
regionál Kapucínova koule Pořádá CHRUPEK Chrudim   26.10.2019 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 109.75
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   2 63.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   26 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 85.938
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   13 55.250
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   37 30.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 75.219
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   90 25.719
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   23 49.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 71.5
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   129 33.500
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   22 38.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 69.063
12070 Petr Mrázek PC Kolová   101 31.688
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   39 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 68.875
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   174 30.500
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   48 38.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 64.438
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   55 34.125
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   72 30.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 62.813
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   49 31.438
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   51 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 56.283
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   78 30.376
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   136 25.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 54.096
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   146 23.158
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   108 30.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 53.281
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   69 32.000
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   181 21.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 51.594
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   97 24.344
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   145 27.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 49.564
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   188 20.439
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   61 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 48.783
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   99 21.595
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   68 27.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 48.768
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   177 17.236
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   64 31.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 48.5
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   107 24.250
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   106 24.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 47.72
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   89 20.126
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   53 27.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 46.502
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   169 23.814
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   164 22.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 45.378
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   120 22.595
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   121 22.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 44.315
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   182 21.314
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   85 23.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 40.252
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   167 21.220
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   203 19.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 39.814
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   112 19.907
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   113 19.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 38.442
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   190 17.971
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   148 20.471
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 38.081
15021 Romain Nacu PK Sezemice   249 12.783
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   192 25.298
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 37.628
16117 Václav Stejskal JAPKO   156 21.970
14055 Petr Stejskal JAPKO   201 15.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 34.938
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   34 34.938
  Mariana Semeniv      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 31.722
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   204 15.814
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   216 15.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 29.941
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   171 16.486
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   215 13.455
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 27.313
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   149 22.063
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   441 5.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 26.783
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   197 17.751
16049 Josef Beránek PK Sezemice   300 9.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 26.003
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   259 16.970
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   287 9.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 22.429
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   268 11.738
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   270 10.691
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 22.001
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   153 22.001
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 19.408
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   276 11.688
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   408 7.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 18.659
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   280 12.283
15052 Petr Macek KLIP Litovel   392 6.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 15.846
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   382 7.923
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   381 7.923
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 15.19
19038 Petr Soukup PC SOKOL PP Hr. Králové   279 7.595
19037 Zbyněk Fischer PC SOKOL PP Hr. Králové   278 7.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 14.328
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   320 11.234
19026 Amos Rendjambe Petank Club Praha   542 3.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 13.969
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   265 9.438
18079 Iveta Valentová CHRUPEK Chrudim   450 4.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 11.111
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   236 11.111
  Boček Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 10.845
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   337 5.141
19006 Hana Koňasová SKP Řepy   393 5.704
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 9.798
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   402 7.094
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   531 2.704
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 8.938
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   376 7.250
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   612 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 8.814
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   420 5.188
15022 Klára Nacu PK Sezemice   507 3.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 7.768
19009 Alice Almaghrebi PK Sezemice   460 3.923
19008 Lukáš Pavlas PK Sezemice   465 3.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 4.094
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   482 4.094
  Jiří Dědek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Balcerek, Robert 1      0
  Balcerek, Robert 1      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Grzegorz Kawczyński      0
  Wioleta Kawczyńska      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Balcerek, Robert 2      0
  Balcerek, Robert 2      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Balcerek, Robert 3      0
  Balcerek, Robert 3      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Zbigniew Sobczyk      0
  Robert Kozioł      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Grzegorz Smolinski      0
  Dariusz Przybylski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Rafał Jasiński      0
  Andrzej Zielonka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Lukas Kacalek      0
  Martin Kratky      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Tony Uragán      0
  Josef Uragán      0