19077
Počet přihlášených týmů: 76
regionál Medlešický otazník Pořádá CHRUPEK Chrudim   1.9.2019 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 45
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   24 45.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 44.125
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   18 44.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 39.75
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   32 39.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 37.5
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   27 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 37.5
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   57 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 36.125
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   66 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 33.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   51 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 33.125
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   49 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 32.75
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   114 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 29.75
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   39 29.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 29.438
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   38 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 29.125
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   71 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 29
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   110 29.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 28.438
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   105 28.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 26.906
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   85 26.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 26.781
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   92 26.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 26.594
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   115 26.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 25.907
13060 Petr Janík PCBD   83 25.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 25.782
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   73 25.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 25.438
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   55 25.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 23.813
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   79 23.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 23.454
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   200 23.454
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 22.438
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   165 22.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 22.22
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   135 22.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 22.033
16117 Václav Stejskal JAPKO   172 22.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 21.813
13007 Jana Burešová HAPEK   63 21.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 21.563
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   87 21.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 21.501
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   168 21.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 20.25
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   192 20.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 20.127
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   183 20.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 19.469
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   152 19.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 19.377
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   188 19.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 18.688
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   174 18.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 18.611
14055 Petr Stejskal JAPKO   204 18.611
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 18.501
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   198 18.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 17.908
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   187 17.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 17.875
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   193 17.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 17.782
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   182 17.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 17.47
15021 Romain Nacu PK Sezemice   231 17.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 17.235
18130 Oldřich Semrád POP Praha   232 17.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 17.001
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   217 17.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 16.907
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   222 16.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 16.564
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   206 16.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 16.407
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   157 16.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 16.344
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   221 16.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 15.954
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   286 15.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 15.47
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   210 15.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 15.173
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   261 15.173
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 12.846
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   276 12.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 12.285
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   264 12.285
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 12.283
16125 Adam Nývlt 1. KPK VRCHLABÍ   262 12.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 11.814
10034 Milan Fukal JAPKO   294 11.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 9.814
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   321 9.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 7.908
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   353 7.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 7.361
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   316 7.361
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 6.782
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   439 6.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 5.189
18010 Petr Gruber SKP Řepy   451 5.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 5.157
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   326 5.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 4.265
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   386 4.265
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 3.297
96115 Jan Karbulka ČPK PODĚBRADY   369 3.297
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 3.126
18122 Věra Macháčková CHRUPEK Chrudim   552 3.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 2.939
19009 Alice Almaghrebi PK Sezemice   499 2.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 2.939
19008 Lukáš Pavlas PK Sezemice   500 2.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 2.906
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   527 2.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 1.125
17095 Alena Vedralová 1. KPK VRCHLABÍ   626 1.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 0
  Mimra Václav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 0
  Lukáš Kacálek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 0
  Jakub Souček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 0
  František Malina      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Slüter, Johannes (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Hoekstra, Wouter (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  Rens de Roos (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 0
  Aede, Dijkstra (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 0
  Warner, Stienstra (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 0
  Siemen, Folkertsma. Nizozemí      0