19077
Počet přihlášených týmů: 77
regionál Medlešický otazník Pořádá CHRUPEK Chrudim   1.9.2019 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 46
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   20 46.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 36.125
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   66 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 33.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   59 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 33.125
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   57 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 32.75
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   106 32.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 29.125
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   69 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 29
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   117 29.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 28.438
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   104 28.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 27.344
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   70 27.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 27.031
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   80 27.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 26.906
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   85 26.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 26.406
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   72 26.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 25.907
13060 Petr Janík PCBD   81 25.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 25.657
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   77 25.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 23.813
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   76 23.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 23.454
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   203 23.454
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 22.438
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   164 22.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 22.033
16117 Václav Stejskal JAPKO   174 22.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 21.97
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   145 21.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 21.626
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   169 21.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 20.315
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   107 20.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 19.815
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   108 19.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 19.813
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   152 19.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 19.377
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   194 19.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 19.251
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   173 19.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 18.877
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   191 18.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 18.688
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   178 18.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 18.611
14055 Petr Stejskal JAPKO   205 18.611
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 18.282
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   150 18.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 17.875
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   197 17.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 17.782
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   224 17.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 17.594
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   201 17.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 17.47
15021 Romain Nacu PK Sezemice   230 17.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 17.235
18130 Oldřich Semrád POP Praha   231 17.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 17.001
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   221 17.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 16.564
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   208 16.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 16.47
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   259 16.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 16.345
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   211 16.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 16.125
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   200 16.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 16.096
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   210 16.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 15.954
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   287 15.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 13.595
16049 Josef Beránek PK Sezemice   247 13.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 13.438
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   246 13.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 12.391
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   260 12.391
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 12.285
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   268 12.285
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 12.096
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   262 12.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 11.814
10034 Milan Fukal JAPKO   295 11.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 11.72
16125 Adam Nývlt 1. KPK VRCHLABÍ   284 11.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 9.956
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   288 9.956
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 9.282
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   322 9.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 7.751
15022 Klára Nacu PK Sezemice   430 7.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 7.361
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   318 7.361
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 6.626
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   342 6.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 5.969
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   455 5.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 5.189
18010 Petr Gruber SKP Řepy   452 5.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 5.157
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   327 5.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 4.922
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   382 4.922
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 4.265
16079 Josefína Kolaříková UBU - United Balls of Únětice   387 4.265
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 3.126
18122 Věra Macháčková CHRUPEK Chrudim   553 3.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 2.939
19009 Alice Almaghrebi PK Sezemice   500 2.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 2.939
19008 Lukáš Pavlas PK Sezemice   501 2.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 2.906
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   526 2.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 2.734
96115 Jan Karbulka ČPK PODĚBRADY   414 2.734
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0.875
19053 Jan Spilka CHRUPEK Chrudim   660 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 0
  Lukáš Kacálek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 0
  Mimra Václav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 0
  Hedvika Sedláčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 0
  František Malina      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 0
  Jakub Souček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 0
  Vojtěch Švarc      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  Aede, Dijkstra (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Slüter, Johannes (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Hoekstra, Wouter (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Rens de Roos (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 0
  Warner, Stienstra (Holandsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 0
  Siemen, Folkertsma. Nizozemí      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0