19078
Počet přihlášených týmů: 32
regionál Krumsínská HRODA Pořádá HRODE Krumsín   13.7.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 135.375
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   22 49.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   35 48.500
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   51 37.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 129
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   9 49.250
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   19 47.375
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   52 32.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 99.563
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   77 35.875
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   165 27.938
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   56 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 91.375
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   47 39.875
16105 František Krpec HRODE Krumsín   126 25.125
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   105 26.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 87.064
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   120 24.064
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   75 28.250
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   24 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 86.75
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   90 28.000
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   46 34.563
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   118 24.187
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 85.953
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   37 39.875
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   83 29.375
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   180 16.703
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 84.595
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   160 33.375
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   33 32.750
17035 Lenka Konšelová HAPEK   182 18.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 78.376
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   162 27.813
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   194 22.563
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   85 28.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 61.063
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   71 29.063
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   145 32.000
19021 Peter Chodůr HRODE Krumsín   781 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 59.908
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   151 22.032
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   101 30.938
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   387 6.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 59.281
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   100 35.000
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   134 24.281
  Charvát Jiří      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 57.19
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   179 19.189
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   475 4.251
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   129 33.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 56.345
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   178 18.501
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   166 20.500
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   188 17.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.689
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   411 4.688
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   303 8.501
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   25 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 51.411
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   238 14.689
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   197 17.845
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   212 18.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 49.849
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   322 13.221
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   344 10.878
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   144 25.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 47.189
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   108 24.813
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   399 11.688
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   262 10.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 47.066
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   504 5.375
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   152 21.752
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   209 19.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 38.986
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   240 19.689
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   226 17.297
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   610 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 33.814
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   225 12.329
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   229 11.454
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   260 10.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 29.472
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   210 15.064
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   292 10.533
13011 Petr Navrátil HAPEK   485 3.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 22.536
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   324 9.158
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   403 7.752
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   451 5.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 18.845
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   305 13.126
15005 Josef Polách PAK Albrechtice   480 5.719
  Kutějová Růžena      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 10
21776 Zbyněk Krupica Carreau Brno   622 1.500
15013 Gabriela Krupicová Carreau Brno   289 8.500
  Mareček Vladimír      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Michal Peterka      0
  Martin Krejčí      0
  Radim Krejčí      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Melichárek Miroslav      0
  Melichárek Max      0
  Němec Petr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Fridrich Pavel      0
  Fridrich Denis      0
  Fridrichová Monika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  amatér Karel      0
  Trnková Vlaďka      0
  Chupáň Marek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   845 0.000
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   913 0.000
  Holický Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Libor Lavička      0
  Jiří Sonntag      0
  Petr Kamenický      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  John Busk , Starpetanque Danmark      0
  Helle Busk , Starpetanque Danmark      0
  Magda Sjögren , 16109 , SKP Kulová Osma      0