19081
Počet přihlášených týmů: 24
regionál Vo Jarinovy koule, 23. ročník Pořádá HP TŘEBÍČ   29.6.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 84.438
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   77 23.219
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   65 26.344
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   79 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 80.688
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   151 30.938
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   143 23.750
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   84 26.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 52.19
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   164 20.000
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   177 18.001
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   239 14.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 50.721
96196 Arnošt Fabík HP TŘEBÍČ   353 9.813
98422 Pavel Hejl St. PCBD   219 17.657
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   160 23.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 48.876
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   198 16.345
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   108 27.750
15071 Dominik Vaněk "E" PC Sokol Velim   416 4.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 48.801
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   227 12.143
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   156 22.563
18105 Michal Hulec Bowle 09 Klatovy   212 14.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 38.313
98419 František Harašta SLOPE BRNO   315 12.281
13060 Petr Janík PCBD   105 26.032
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 32.971
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   120 24.002
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   337 8.969
14070 Zdeněk Hledík AURA Havlíčkův Brod   764 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 27.688
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   279 10.031
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   233 13.657
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   404 4.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 25.533
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   281 11.438
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   261 14.095
  Donáczi Simona      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 18.781
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   186 16.000
27072 Radim Kousal PKK Třebíč   671 0.781
27073 Jiří Matoušek PKK Třebíč   618 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 16.063
25042 Jaroslav Dvořák HP TŘEBÍČ   562 3.500
15081 Lukáš Slaný 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   320 5.563
96181 Ivana Březinová HP TŘEBÍČ   506 7.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 15.376
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   358 5.376
15080 Kamil Šponer HP TŘEBÍČ   568 3.250
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   514 6.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 10.157
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   319 10.157
  Zdeněk Tyšl      0
  Mareček Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 9.157
19030 Karel Krojidlo PCFT Sokoleč   654 0.938
18040 Petr Kára PCFT Sokoleč   801 0.000
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   364 8.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 8.063
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   305 8.063
  Vladimír Marcián ml.      0
  Jan Marcián      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 3.5
15077 Monika Johnová HP TŘEBÍČ   563 3.500
  Johnová Barbora      0
  Valová Renata      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 2
27071 Jakub Matoušek PKK Třebíč   617 2.000
  Ježek Štěpán      0
  Souček Martin      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 0.876
20626 David Krajíček FŇÁKY BRNO   690 0.438
26005 Petra Krajíčková FŇÁKY BRNO   691 0.438
  Eliška Krajíčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
  Součková Simona      0
  Lapeš Martin      0
  Lapešová Petra      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Zdeněk Nevosad      0
  Adam Šponer      0
  doplníme      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
  Čermáková Jitka název ZADARKY      0
  Houdková Ilona      0
  Helena Saláková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 0
  Martin Zeman (rounders)      0
  Karel Kříž (rounders)      0
  Čeněk Heralecký (rounders)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
  Brigita Ptáčková      0
  Jiří Slavík      0