19079
Počet přihlášených týmů: 20
regionál Čerlinka CUP Pořádá KLIP Litovel   30.3.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 118.625
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   87 36.625
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   41 39.250
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   44 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 101.813
26043 Pavel Král FENYX Adamov   110 30.563
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   52 32.875
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   28 38.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 98.375
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   39 38.000
13007 Jana Burešová HAPEK   58 30.625
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   136 29.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 85.157
16105 František Krpec HRODE Krumsín   113 30.000
17035 Lenka Konšelová HAPEK   180 20.907
16106 Robin Konšel "J" PCBD   86 34.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 78.689
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   72 28.375
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   186 23.876
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   126 26.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 72.875
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   822 0.000
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   47 38.500
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   100 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 69.19
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   70 31.188
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   158 25.251
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   262 12.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 66.474
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   114 21.190
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   111 20.815
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   142 24.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 59.848
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   78 26.875
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   173 25.001
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   388 7.972
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 46.285
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   261 14.719
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   331 8.314
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   236 23.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 41.5
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   473 2.750
11011 Petr Juráň Carreau Brno   34 38.750
  Vláďík Mareček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 39.501
26029 Radim Bury TOP - ORLOVÁ   699 0.000
21798 Martin Kotas TOP - ORLOVÁ   326 12.063
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   200 27.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 37.846
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   193 15.594
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   224 13.344
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   269 8.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 32.659
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   234 15.845
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   333 13.189
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   493 3.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 21.313
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   141 21.313
  Bogusław Biel ŚKP Carbon      0
  Wiesław Stasica ŻKB Żywiec      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 20.756
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   462 4.783
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   386 9.064
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   412 6.909
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 18.689
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   221 18.689
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   914 0.000
  Tereza Valošková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 18.347
19005 Ivo Žídek SOKOL STAŘÍČ   939 0.000
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   564 3.001
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   238 15.346
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 17.283
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   280 11.751
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   413 5.532
  Pavel Mareček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 4.438
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   536 4.438
  Milan Strouhal      0
  Jaroslav Kreml      0