19080
Počet přihlášených týmů: 26
regionál TOP KLIP Pořádá KLIP Litovel   19.10.2019 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 108.563
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   98 32.563
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   119 38.000
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   22 38.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 100.344
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   144 25.344
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   18 39.375
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   56 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 97.939
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   258 17.689
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   40 33.250
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   43 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 97.75
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   48 38.375
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   174 30.500
16105 František Krpec HRODE Krumsín   87 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 93.25
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   129 33.500
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   70 30.625
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   61 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 77.375
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   74 28.250
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   114 24.719
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   103 24.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 76.781
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   132 33.625
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   157 25.531
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   178 17.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 73.909
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   134 28.407
17035 Lenka Konšelová HAPEK   234 14.439
16106 Robin Konšel "J" HRODE Krumsín   111 31.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 73.25
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   165 16.750
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   141 21.000
24310 Radek Netušil PCBD   31 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 70.159
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   151 22.626
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   173 28.313
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   207 19.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 66.689
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   130 27.188
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   369 12.188
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   185 27.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 61.406
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   69 32.000
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   181 21.281
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   304 8.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 51.128
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   233 21.626
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   243 18.251
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   288 11.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 48.44
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   301 9.064
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   128 28.750
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   264 10.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 45.536
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   402 7.094
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   148 20.471
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   190 17.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 45.474
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   159 15.783
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   184 19.033
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   241 10.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 43.438
26043 Pavel Král FENYX Adamov   115 28.375
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   283 15.063
  Řeřucha Kamil (Les Renegades)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 42.954
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   118 29.813
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   285 12.360
19064 Michal Hodboď "E" Orel Řečkovice   639 0.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 38.377
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   347 9.314
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   79 26.969
19046 Dominik Palička SKP Hranice VI.-Valšovice   582 2.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 32.846
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   257 13.220
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   291 12.938
19052 Blanka Lazarová Bedřichovický pétanque club 2016   434 6.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 30
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   105 30.000
  Miroslav Neoral (SVK)      0
  Alena Jelínková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 29.299
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   298 11.032
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   286 13.032
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   353 5.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 27.238
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   230 15.096
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   381 7.923
13021 Jiří Metzker HAPEK   486 4.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 3.188
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   538 3.188
16133 Terezie Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   921 0.000
  Holický Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 2
13049 Jaroslav Holický 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   766 0.000
17040 Šárka Charvátová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   621 1.000
16132 Adéla Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   624 1.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  Libor Navrátil KLIP Litovel      0
  Zdeněk Potužák KLIP Litovel      0
  Bohumil Steiger      0